W ostatnich latach jednym z trendów numer jeden jest ekologia. Pojawia się ona praktycznie w każdej branży. A wszystko zaczęło się od eliminacji plastikowych siatek w sklepach. Teraz coraz chętniej sortujemy śmieci, a także robimy świadome zakupy. Szukamy też rozwiązań, które lepiej wpływają na środowisko, nie szkodząc mu w żaden sposób. Okazuje się, że wiele takich rozwiązań jest po prostu bardziej opłacalnych finansowo. 

Ekologiczne torby z papieru

producent toreb papierowych warszawaIdąc za trendami ekologicznymi, wprowadziłam ostatnio w swoim sklepie duże zmiany. Postanowiłam zwracać większą uwagę na zamawiane przeze mnie produkty, że bardziej wpisywały się one w dbałość o środowisko. Staram się więc wystawiać na półkach sklepowych biodegradowalne opakowania, a także żywność pochodzącą z ekologicznych upraw. Bardzo pozytywnie na wizerunek sklepu, wpłynęło również wprowadzenie tylko i wyłącznie toreb wykonanych z papieru. Zależało mi na tym, żeby torby te były również formą reklamy. Musiałam więc znaleźć dostawcę, który wyprodukowałby dla mnie torby z logo firmy. Na szczęście jak wpisałam w przeglądarkę internetową hasło: producent uznanych toreb papierowych warszawa, pojawiło się kilka firm z bardzo dobrymi opiniami. Z jedną z nich udało się nawiązać współpracę, która trwa już blisko dwa lata. Produkowane przez tą firmę papierowe torby są nie tylko bardzo estetycznie wykonane, ale są też na tyle mocne, że śmiało mogą być torbami wielokrotnego użytku. Dzięki temu, że znajduje się na nich logo mojego sklepu, są też one przy okazji formą reklamy. W pełni ekologiczne torby papierowe wykonane są w stu procentach z roślin i można je wielokrotnie wykorzystywać, tworząc kolejne torby lu inne papierowe produkty. Papierowe torebki są bardzo tanie w produkcji, ale wyglądają na tyle elegancko, że korzysta z nich wiele znanych i liczących się marek.

Torby papierowe stały się znakiem rozpoznawczym mody na ekologię. To one stały się pierwszym zamiennikiem foliowych siatek i można je znaleźć obecnie praktycznie w każdym sklepie. Ja w swoim sklepie również postawiłam na torby papierowe. Znalazłam firmę, która produkuje je w bardzo przystępnych cenach i przy okazji znajduje się na nich logo mojej firmy. Takie torby są więc nie tylko ekologicznym produktem, ale też formą reklamy.