Jola była na ostatnim roku studiów jak ją zatrudniłem, ale była zdolna i radziła sobie świetnie. Całkowicie zajmowała się fakturami, bo jako jedyna się na tym znała i mogłem jej całkowicie ufać. Mimo braku profesjonalnych narzędzi do pracy, Jola ogarniała wszystko bezbłędnie.

Korzystanie z profesjonalnego programu do wystawiania faktur

program do wystawiania fakturKiedy skończyła studia, to zaoferowałem jej zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony. Była dla mnie cenną pracownicą i bez niej nie dałbym sam rady z tymi fakturami. Zdawałem sobie sprawę z tego, że potrzebny był Joli profesjonalny program do wystawiania faktur, bo miała coraz więcej pracy i już ledwo sobie radziła. Odpowiedni program usprawniłby wszystko i dlatego w pierwszej kolejności postanowiłem go zakupić. W internecie znalazłem ofertę firmy, która sprzedawała takie programy i postanowiłem jeden zamówić. Zależało mi na programie prostym w obsłudze i intuicyjnym. Joli nic nie powiedziałem, ponieważ miała to być niespodzianka. Wiedziałem, że program do faktur zdecydowanie usprawni jej pracę i się ucieszy. Skorzystałem z możliwości przetestowania demonstracyjnej wersji programu do wystawiania faktur i bardzo mi się on spodobał. Był łatwy i nie posiadał masy niepotrzebnych funkcji. Kupiłem ten program i miałem go dostępnego od ręki. Program od razu zainstalowałem na komputerze Joli i jak pojawiła się w biurze, to jej o wszystkim powiedziałem. Była zachwycona i faktycznie, szybciej wystawiała wszystkie faktury.

Joli praca szła dużo sprawniej i dzięki temu miała czas na inne sprawy. Dużo mi pomagała i dzięki temu firma była prowadzona lepiej. Podpisałem nawet umowę z dużą spółką, która zapewnić miała mi stałe dochody na najbliższe pięć lat. To był bardzo korzystny kontrakt.