Ze smutkiem muszę stwierdzić, że matka natura nie obdarzyła mnie wysokim wzrostem. Jestem niską kobietą, ale czuję się w swojej skórze całkiem dobrze. Jestem zaręczona ze wspaniałym mężczyzną, którego kocham ponad życie. Nasz ślub miał się odbyć za kilka miesięcy, dlatego też zaczęliśmy pomału zastanawiać się nad kreacjami, w których wystąpimy w tym dniu. Miałam przed sobą jasny cel: znaleźć piękną suknię ślubną dla osoby o niskim wzroście. Chciałam tego dnia naprawdę rewelacyjnie się prezentować, by po latach z uśmiechem spojrzeć na pamiątkowe zdjęcia.

Kupno sukni ślubnej dla niskiej kobiety

suknie ślubne dla niskich kobietDoskonale pamiętam moment, w którym mój ukochany mi się oświadczył. Było to na naszych wspólnych wakacjach nad Bałtykiem. Pogoda była przepiękna, a my byliśmy w rewelacyjnych humorach. Cieszyliśmy się swoim towarzystwem i pięknem otaczającej nas natury. Do tej pory wspominam moment oświadczyn z szerokim uśmiechem na ustach. Nastał jednak odpowiedni czas, by pomyśleć o tym, w czym wystąpimy w dniu naszego ślubu. W moim przypadku w grę wchodziły wyłącznie suknie ślubne dla niskich kobiet. Dlatego też wybrałam się do salonu sukien ślubnych, który słynął z tego, że ma w swojej ofercie suknie zarówno dla kobiet niskich, jak i dla bardzo wysokich. Przymierzyłam kilka modeli, jednakże w jednym czułam się naprawdę wyjątkowo. Postanowiłam zaufać intuicji i kupiłam tę suknię. Miałam nadzieję, że przypadnie ona do gustu również mojemu ukochanemu. Głęboko wierzyłam w to, że jest to mój najlepszy wybór i po latach również w ten sposób będę myślała o tej sukni. Patrząc jednak na nią, byłam o tym prawdziwie przekonana.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu on naszego wielkiego dnia, jestem niezwykle zadowolona. Ślub był przepiękny, a na weselu goście bawili się wyśmienicie. Jeśli jednak chodzi o moją suknię ślubną, to do teraz otrzymuję masę komplementów na jej temat. Jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się na zakup właśnie tej sukni. Od początku poczułam się w niej wyjątkowo. Bardzo wierzę w swoją intuicję i mam ku temu powody. I tym razem mnie ona nie zawiodła! Dzięki temu z uśmiechem na ustach mogę spoglądać na pamiątkowe zdjęcia ślubne, które niedawno odebraliśmy od fotografa. Będą one dla nas rewelacyjną pamiątką na całe życie.