Kiedy chcemy dokonać zakupu roweru, najczęściej nasza uwaga w pierwszej kolejności skierowana jest na rozpoznawalnych producentów. Jedną z firm tego typu z całą pewnością jest firma Kross, która na polskim rynku jest doskonale znana z produkcji dobrej jakości rowerów dla różnych grup docelowych. W asortymencie znajdziemy produkty cechujące się różnym wyposażeniem i zróżnicowana konstrukcją, by zaspokoić różne potrzeby klientów.

Górski rower Kross dla kobiet

kross lea 6.0Jedną z grup docelowych, z myślą o której firma Kross realizuje swoje produkty, są kobiety. Ze względu na fakt, iż wśród kobiet znajdują się osoby, które poszukują rowerów do poruszania się po mieście, ale również i takich, które sprawdzą się na nieco bardziej wymagających trasach, w ofercie znajdziemy nie tylko rowery miejskie, ale też, np. rowery górskie. Ta druga kategoria produktów jest dość rozbudowana, co sprawia, że każda kobieta znajdzie bez większego problemu sprzęt, który w odpowiednim stopniu zaspokoi jej potrzeby. Jednym z modeli rowerów, który budzi duże zainteresowanie, z całą pewnością jest rower Kross Lea 6.0. Jak sama nazwa sugeruje, jest to jeden z modeli rowerów wpisujących się w serię Lea, która ze względu na swoje właściwości stanowi doskonałą realizację rowerów górskich. Lea 6.0 jest więc wyposażony w opony cechujące się odpowiednią szerokością i dużymi bieżnikami. Dzięki temu bez większego problemu możemy utrzymać odpowiednią przyczepność na podłożu, niezależnie od tego, w jakich warunkach atmosferycznych się poruszamy i jak trudnym ukształtowaniem cechuje się dany teren. Oczywiście, obok opon bardzo ważnym elementem wyposażenia z całą pewnością są hamulce tarczowe, które pozwalają na szybkie i efektywne hamowanie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu możemy zachować odpowiednie bezpieczeństwo jazdy na rowerze.

Dużym plusem modelu Lea 6.0, który został zaprojektowany z myślą o kobietach, z całą pewnością jest lekkość konstrukcji, która została osiągnięta dzięki zastosowaniu odpowiednio odpornego na uszkodzenia aluminium. Na pewno dużą funkcjonalnością są też dwadzieścia cztery kombinacje biegowe, które umożliwiają nam szybką zmianę ustawień roweru na takie, które będą odpowiednie do naszych możliwości i pozwolą nam pokonać trasę w sposób szybki i efektywny.