Lubię mądrze inwestować swoje pieniądze, a ostatnio właśnie otrzymałem bardzo dobrą propozycję inwestycji. Inwestycja miała charakter turystyczny i dotyczyła pięknych regionów w Karkonoskim. Chodziło o współfinansowanie wybudowania apartamentowca, w którym turyści mogą później wynajmować sobie apartamenty na weekendy czy na wakacje. Przyznam szczerze, że to była świetna koncepcja, której model sprawdza się na zachodzie od dekad.

Mam swoją prowizję od wynajętych apartamentów

komfortowe apartamenty na wynajem w jeleniej górzeW kilkanaście osób zawarliśmy konsorcjum i zainwestowaliśmy pieniądze w postawienie apartamentowca. W środku znajduje się dziesięć naprawdę luksusowo urządzonych apartamentów. Złożyliśmy się tak, że w sumie każdego ta inwestycja wyniosła po jakieś niespełna pół miliona złotych. W każdym razie zrobiliśmy coś niepowtarzalnego i naprawdę ekstrawaganckiego. Nasz apartamentowiec jest najbardziej luksusowym budynkiem w całych Karkonoszach. Za chwilę ruszamy z wynajmem, ponieważ zacznie się sezon letni i ludzie będą się zjeżdżać. Zadbaliśmy o każdy szczegół związany z przygotowaniem apartamentów dla Naszych przyszłych klientów. Nasze bardzo komfortowe apartamenty na wynajem w Jeleniej Górze posiadają pełną infrastrukturę umożliwiającą funkcjonowanie jak we własnym domu. Są w pełni umeblowane, wyposażone, ale przede wszystkim odpowiednio je ubezpieczyliśmy. W przeciwnym wypadku Nasza inwestycja mogłaby szybko spalić na panewkach. Każdy z inwestujących ma zarobek w postaci prowizji od wynajmu. Przy czym najpierw te wpływy tworzą budżet, a potem w ramach tego budżetu wypłacamy sobie zyski dopiero na koniec sezonu. Kiedy już faktycznie poniesiemy wszystkie koszty związane z bieżącą działalnością. A zależy nam na tym, żeby właśnie wszystkie koszty ponieść z bieżącego budżetu. I tak naprawdę po pierwszym sezonie dopiero ocenimy na ile sprawdził się nasz model inwestycyjny.

Trudno ocenić kiedy uzyskamy zwrot z Naszej wspólnej inwestycji. Pewnie potrwa to nawet kilkanaście lat, ale to i tak w miarę szybko jak na rynek wynajmu nieruchomości. Na chwilę obecną możemy zaoferować klientom najlepszej jakości apartamenty na wynajem. Jeśli ktoś chce komfortowo spędzić swój urlop to powinien pomyśleć o tym, żeby odwiedzić Karkonosze. To jeden z najpiękniejszych rejonów turystycznych w kraju.