Yankee Candle to renomowana firma, którą zna (i uwielbia) każdy fanatyk świeczek zapachowych. Nic w tym dziwnego, skoro w swojej ofercie mają zapachy świeżego prania, ciasteczek świątecznych, zachodu słońca nad jeziorem i wiele innych. Jednak nie każdy z nas wie co oprócz tego Yankee Candle ma do zaoferowania.

Yankee Candle – o wiele więcej niż tylko świeczki

yankee candle warszawaCo zatem możemy dostać w sklepie Yankee Candle? Zacznijmy od najbardziej znanych, czyli świeczek w szklanych słojach. Mamy do wyboru trzy rozmiary, w zależności w jakim pokoju chcemy ją postawić: małym, średnim lub dużym. Kolejnym produktem jest sampler, czyli mała świeczka bez szklanej osłonki. Należy pamiętać, aby umieścić ją w osłonce do świeczki lub na podstawce, tak aby uniknąć rozlania na boki. Najmniejszymi świeczkami są tealighty, czyli podgrzewacze, które również wypełnione są aromatycznym woskiem. Można je palić osobno, bez podstawek (każda ma małą szklaną osłonkę) ale można też włożyć je do ozdobnych świeczników. Bardzo popularnym produktem są woski. Do ich użycia, potrzebujemy kominka, ponieważ same nie zawierają knota. Na dnie kominka umieszcza się mały podgrzewacz, a na wierzch kruszy się część lub wkłada cały wosk, który pod wpływem ciepła rozpuszcza się, uwalniając swój zapach. Yankee Candle ma do zaoferowania również zapachy do auta. Możemy je dostać pod różnymi postaciami: jako klipsy do otworów wentylacyjnych lub też jako zawieszki. W ich ofercie znajdziemy również odświeżacze do domu: kuleczki zapachowe, pałeczki zapachowe oraz elektryczne wkłady do kontaktów. Jednak to nie wszystko. Jeśli chodzi o sklepy Yankee Candle Warszawa może pochwalić się dużym asortymentem, w którym znajdziemy również akcesoria takie jak kominki, gasidła, klosze do świec i wiele innych.

Yankee Candle to o wiele więcej niż tylko świeczki w niepowtarzalnych zapachach. W ich asortymencie znajduje się o wiele więcej ciekawych aromatycznych produktów i akcesoriów. Warto więc samemu przekonać się jakie rzeczy (i zapachy) czekają na ich klientów.