Wysokojakościowe produkty dopracowane są w każdym calu, a niejednokrotnie duże znaczenie ma także sposób pakowania. W wielu branżach doskonale sprawdzają się funkcjonalne opakowania tekturowe, które mogą być dostosowane pod względem wymiarów oraz innych parametrów. Dzięki takim rozwiązaniom produkty chronione są przed rozmaitymi uszkodzeniami – zarówno podczas magazynowania, jak i transportu. 

Solidne opakowania tekturowe w różnych wymiarach

renomowany producent kartonów z nadrukiemW firmach o profilu handlowym oraz w rozmaitych centrach dystrybucyjnych wykorzystywane są każdego dnia praktycznie opakowania kartonowe. Takie pudełka doskonale sprawdzają się w różnych branżach, są estetyczne i wygodne z perspektywy procesów logistycznych. Kartonowe opakowania w szerokim zakresie wykorzystywane są w sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży wysyłkowej. W zależności od rodzaju produktów dostosowywane są na najbardziej optymalne rozwiązania. Zwykle realizowane są pudełka z białej oraz szarej tektury, ze względu na uniwersalny charakter. W kampaniach reklamowych dużą rolę odgrywają nowoczesne opakowania z nadrukami, które mają swój udział w kształtowaniu identyfikacji wizualnej. Na kartonach oraz tekturowych torbach zwykle widnieją grafiki związane z konkretnymi produktami, logo oraz hasła reklamowe. Renomowany producent kartonów z nadrukiem oferuje oryginalne pudełka klapowe oraz fasonowe. Pudełka wykonywane są zazwyczaj na konkretny wymiar, z uwzględnieniem także innych sugestii klienta. Jeżeli opakowania mają być przeznaczone do produktów ekskluzywnych lub wyrobów upominkowych, to doskonałym wyborem mogą się okazać uszlachetnienia – foliowanie, lakierowanie oraz hotstamping. Zawsze warto mieć na uwadze, że atrakcyjne pudełko określa wysoką jakość towarów oferowanych do sprzedaży oraz skłania do ponownych zakupów.

Nowoczesne opakowania z nadrukiem znakomicie sprawdzają się w różnych branżach. Dzięki takim projektom marka staje się bardziej rozpoznawalna, co przekłada się na satysfakcjonujące wyniki sprzedaży. Dużą zaletą opakowań tekturowych jest możliwość personalizacji, co pozwala na idealne dopasowanie do rodzaju i właściwości produktów. Co ważne, kartonowe opakowania projektowane są zarówno do niedużych towarów, jak i do produktów o większych gabarytach.