W ostatnim czasie podjęłam dość spontaniczną decyzję, postanowiłam zrobić kurs makijażu. Od dawna chciałam to zrobić, ponieważ interesowałam się tym tematem tak naprawdę już od kilku lat. Gdy już klamka zapadła, teraz kolejnym krokiem było znalezienie odpowiedniej szkoły wizażu, do której będę mogła się zapisać a następnie zrobić tam mój wymarzony kurs.

Klimatyczny apartament na krakowskim Kazimierzu

apartamenty na kazimierzu krakówNajpierw czytałam opinie w internecie, inne dziewczyny, które również zrobiły kurs makijażu polecały w szczególności Kraków. Podobno tam znajdują się najlepsze szkoły wizażu i tam działają najsłynniejsze makijażystki. Ponieważ sam kurs trwał kilka dni, musiałam znaleźć sobie jakiś nocleg. Na początku wahałam się między hotelem a motelem, jednak pomyślałam, że przyjazd do miasta na kurs to także idealna okazja, aby to miasto zwiedzić i lepiej poznać. Właściwie od zawsze bardzo chciałam poznać to miasto bliżej. Zawsze gdy byłam w Krakowie, to był pobyt na chwilę, przejazdem. Strasznie wtedy żałowałam, że nie zobaczę tylu pięknych miejsc. Najbardziej szkoda mi było, że nie zwiedzę słynnego Krakowskiego Kazimierza. Dlatego teraz postanowiłam to nadrobić i znaleźć apartamenty na Kazimierzu Kraków pod kątem wyboru noclegów jak zwykle nie zawiódł. Znalazłam wiele interesujących apartamentów, które były nie tylko w przystępnych cenach, ale także pięknie położone. Myślę, że tak ogromny wybór wynikał z faktu, że było to poza sezonem, więc turystów było trochę mniej niż latem. Dzięki temu miałam naprawdę bogaty wybór apartamentów na wynajem. Akurat ten na który się zdecydowałam znajdował się w sąsiedztwie wielu zabytków i atrakcji. Okolica była naprawdę klimatyczna. Byłam pod ogromnym wrażeniem. Miłym zaskoczeniem okazał się także sam apartament, ponieważ był niezwykle estetyczny i schludny, a jego wystrój był bardzo klasyczny.

Kiedy tylko przekręciłam klucz w drzwiach i weszłam po raz pierwszy do wynajętego apartamentu, byłam naprawdę pod wrażeniem. Prezentował się idealnie, nawet lepiej niż na zdjęciach, a to należy do rzadkości. Co jeszcze mogę powiedzieć o moim apartamencie? Na pewno nie można było odmówić mu wyjątkowego klimatu. Był położony w okolicy gdzie stykały się dwa światy – ten stary, historyczny oraz nowoczesny, tętniący życiem.