Coraz więcej mężczyzn przywiązuje uwagę do wyglądu swoich zębów. Ja również należę do tej grupy, ponieważ ogromną uwagę przywiązuję do stanu zdrowia i koloru swojego uzębienia. Regularne wizyty u dentysty to oczywiście absolutna podstawa do tego, żeby mieć naprawdę ładne zęby. Ostatnio zdecydowałem się na bardzo skuteczny zabieg wybielania zębów. Mój dentysta polecił mi pewien bezpieczny sposób i postanowiłem spróbować. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Mój dentysta polecił mi skuteczne wybielanie

brzeziny dentystaMiałem pewne obawy co do wybielania zębów, bo słyszałem różne opinie na ten temat. Zdecydowałem się porozmawiać o tym ze swoim dentystą podczas wizyty kontrolnej. Zapytałem swojego stomatologa o możliwości wybielania zębów, bo byłem tym bardzo mocno zainteresowany. Do swojego lekarza od zębów mam stuprocentowe zaufanie, więc z zaciekawieniem posłuchałem jego pomysłu na wybielenie moich zębów. Miasto, w którym chciałem poddać zęby wybielaniu to Brzeziny dentysta zapewnił mnie, że efekt będzie olśniewający. Teraz moje zęby są już po wybielaniu, więc mogę na ten temat sporo napisać. Skorzystałem z metody nakładkowej, która jest najskuteczniejszą metodą wybielania zębów i najbezpieczniejszą dla szkliwa. Metoda ta polega na stworzeniu specjalnych nakładek. Ich wyprodukowanie trwa około dwóch tygodni, a nakładki te zrobione są według odcisku mojej szczęki. Najpierw trzeba było wykonać specjalny odcisk mojego uzębienia. Mój dentysta nałożył mi na zęby specjalne gumy, w których cała moja szczęka dokładnie się odbiła. Z tego odcisku zrobiono potem dla mnie specjalne nakładki. Jak już miałem zrobione swoje nakładki to przez kilka tygodni musiałem je nosić, ale najpierw musiałem smarować je specjalnym żelem wybielającym. Do tego jeszcze dostałem specjalistyczną pastę do zębów, którą kilka razy dziennie musiałem dokładnie myć zęby.

Teraz już wiem, że zupełnie nie potrzebnie bałem się tego wybielania zębów. Na całe szczęście mój dentysta wytłumaczył mi, że to całkowicie bezpieczne. Dzisiaj mam naprawdę biały uśmiech. Wybielanie okazało się bardzo skuteczne. Efekt jest widoczny i to mnie najbardziej cieszy. Dobrze jest mieć swojego stomatologa, któremu można zaufać. Zgodnie z jego zaleceniami będę musiał za kilka miesięcy powtórzyć całe wybielanie.