Każde nowo narodzone dziecko potrzebuje miejsca do spania i środka transportu, którym zostanie przywiezione chociażby ze szpitala do domu. Wózek będzie niezbędnym elementem wyprawki od samego urodzenia do około trzeciego roku życia dziecka, dlatego warto odpowiednio wcześnie zastanowić się nad wyborem właściwego modelu. 

Jakość wykonania wózków Bebetto   

wózek 3w1 bebetto vulcanoNa rynku jest mnóstwo lepszych i gorszych modeli wózków dla dzieci. Aby wybrać najlepszy dla nas i naszej pociechy, musimy się zastanowić jakie elementy wyposażenia będą nam niezbędne, a z których możemy zrezygnować. No i czy cena jest dla nas najważniejszym kryterium, które będzie determinować wybór modelu. Jeżeli liczy się dla nas wysoka jakość wykonania i przystępna cena, to wózek 3w1 Bebetto Vulcano będzie najlepszym wyborem. Posiada on wszystkie niezbędne części, które są nam potrzebne na najbliższe lata życia dziecka. Duża gondola, wygodna spacerówka i praktyczny fotelik samochodowy, bez którego nigdzie dziecka nie przewieziemy samochodem. Wszystkie części są w łatwy sposób montowane na jednym stelażu, który po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Wózek Bebetto posiada duże, pompowane koła, które zostały wyposażone w mocne hamulce, oraz blokadę jazdy na wprost, która ułatwia prowadzenie wózka jedną ręką, albo po prostym i równym terenie takim jak asfalt. Na spodzie wózka znajduje się duża torba zapinana na zamek, w której schowamy zakupy,  albo rzeczy maluszka. Uchwyt do prowadzenia, został wyposażony w regulacje wysokości, dzięki czemu każdej osobie bez względu na wzrost, będzie łatwo go prowadzić. Gondola Vulcano jest dość głęboka, ma regulacje wysokości dna w taki sposób, aby starsze dziecko miało lepszą widoczność jak już zacznie się więcej ruszać i rozglądać. Dodatkowo posiada wbudowany system wentylacji, przez co dziecku nie jest gorąco w upalne dni. Spacerówka jest przeznaczona dla dziecka, które potrafi już samodzielnie siadać, a fotelik będzie służył dziecku od urodzenia aż do momentu kiedy osiągnie trzy latka. 

Bebetto Vulcano to jedyny taki wózek, który posiada wszystkie elementy, a każdy z nich jest wysokiej jakości. Wózek posiada wiele nowoczesnych udogodnień, które sprawiają, że jego obsługa i prowadzenie staje się banalnie proste. Kupując komplet 3w1, czyli gondolę, spacerówkę i fotelik, zaoszczędzimy sporo pieniędzy na zakupie wózka