Każdy właściciel przedsiębiorstwa stara się dbać o swoją firmę. Codzienne dogląda swoich interesów. Firma rozrasta się, a przedsiębiorca może pozwolić sobie na mały marketing i utworzenie loga firmy. Gdy staję się szefem większego przedsiębiorstwa stara się zadbać o swoich pracowników. Pragnie, aby czuli oni przynależność do tego mniejsza, tak samo jak on. Chcąc podkreślić znaczenie firmy, sprawić sobie firmowy gadżet i pokazać pracownikom, iż są częścią czegoś większego, nierzadko decydują się na zamówienie statuetek firmowych z logiem danej firmy. Jest to także doskonała promocja danego przedsiębiorstwa.

Reklama firmy z zastosowaniem statuetek

firmowe statuetkiNa obecnym rynku można znaleźć wiele firm, które wyspecjalizowany się w produkcji statuetek na indywidualne zamówienie klienta. Do takich niewątpliwie należą statuetki przedstawiające logo danej firmy. Każda z nich jest inna. Mogą być one ozdobą siedziby danego przedsiębiorstwa lub formą promocji. Cieszą się ciągle rosnącym zainteresowaniem klientów – przedstawicieli firm. Firmowe statuetki mogą charakteryzować się różną wielkością. Na swoje biurko prezes postawi zapewne niewielką statuetkę. Z kolei na blacie lady w recepcji dobrze prezentuje się duża statuetka, która widać i która przyciąga uwagę już od wejścia do siedziby przedsiębiorstwa. Statuetki wykonane mogą być z różnych rodzajów materiałów. Dominuje stal lub szkło. Stal pomalowana jest wysokiej jakości farbami. Z kolei do produkcji szklanych statuetek stosuje się specjalne hartowane szkło barwione, które dodatkowo cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. Forma statuetki jest zawsze zgodna z projektem. Klientowi zależy na tym, aby wiernie odzwierciedlała ona logo firmy. Wymiary, kształty oraz dokładne pontony kolorów są uzgadniane z klientem. Dzięki temu otrzymuje on wierną kopię logo firmy, które stało się strukturą 3D i piękna ozdobą, a nie tylko znaczkiem nadrukiem na papierze.

Chcąc sprawić sobie fajny prezent, dobrze zaprezentować swoją firmę i przeprowadzić małą akcję marketingową warto zakupić statuetki firmowe. Na rynku znajduje się wiele firm, które mogą zająć się takim indywidualnym zamówieniem. Wykonają oni efektowną statuetkę, która na pewno zrobi wrażenie na osobach odwiedzających dane przedsiębiorstwo, ale i również na pracownikach.