Moja żona niedługo ma urodziny. W zeszłym roku o nich zapomniałem, więc w tym roku już dwa tygodnie wcześniej ustawiłem sobie przypomnienie, żeby kupić prezent. Muszę w końcu odrobić minusa z zeszłego roku. Poza zabraniem jej na romantyczną kolację postanowiłem na prezent podarować jej torebkę, ponieważ wiem, że niedawno poszukiwała nowej w internecie. 

Modna torebka dla małżonki

modne torebki kuferkiŁatwiej jednak sobie zaplanować kupno takiego prezentu niż rzeczywiście to zrobić. Bo co ja tak naprawdę wiem o tych kobiecych torebkach? Moja żona nosi różne raz jest to jakaś taka malutka na imprezę, innym razem worek. Na szczęście od czego ma przyjaciółki. Mam nadzieję, że ta jej najbliższa pomoże mi coś fajnego dla niej wybrać. Nie zawiodłem się, ponieważ Kasia mi podpowiedziała, żeby popatrzył na modne torebki kuferki. Moja żona podobno ostatnio jej wysyłała nawet jakieś linki, ale jeszcze nie wybrała modelu, który by chciała. Tym sposobem kupno prezentu okazało się dla mnie dużo łatwiejsze. Takich kuferków w internecie jest bardzo dużo. Spojrzałem na linki, które wybrała moja żona i postanowiłem, że zamówię, którąś z tych, które ona oglądała. W końcu są to propozycję, które wpadły jej w oko bo po co inaczej miałaby je wysyłać swojej najlepszej przyjaciółce? Powiem szczerze, że te modne torebki kuferki są bardzo ładne. Nawet mi się podoba ten styl, więc mam nadzieję, że to dobrze świadczy o moim guście. Wybrałem torebkę w kolorze brązowym, ponieważ moja żona bardzo lubi ten kolor. Z tego co widzę za czarnym nie przepada. Ma jedną taką nową torebkę i praktycznie jej nie używa chyba, że ma jakieś spotkanie biznesowe i musi wyglądać profesjonalnie. Pozostałe są w kolorze granatowym, czy ciemnozielonym. Powiem szczerze, że jest ich tak dużo, że nie wiem po co jej jeszcze jedna torebka, ale najwidoczniej tak musi być. Najważniejsze, żeby była zadowolona z prezentu bo to dla jej przyjemności. 

Teraz nadszedł czas oczekiwania na zamówienie. Mam nadzieję, że przyjdzie ono zgodne z tym co widziałem na zdjęciu bo jak nie to nie będę już miał niestety czasu na wymianę. Dodatkowo wyjście na kolację trochę zrelaksuje moją żonę, która ostatnio ma bardzo dużo stresu w pracy. W końcu wino i świece to najlepszy sposób na rozładowanie napięcia. Tym bardziej w urodziny.