Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, jakie ubranka powinny znajdować się w szafie niemowlaka. Jednak bardzo często do głosu dochodzi serce, wypierając zdroworozsądkowe argumenty i kupujemy szalenie niepraktyczną, ale za to rozkoszną spódniczkę tiulową z pomponami dla kilkumiesięcznego niemowlaka. Taki ubiór nie nadaje się może na codzienne zmagania z raczkowaniem, ale za to na specjalne okazje, jest jak najbardziej odpowiednia.

Niemowlak w tiulowej spódniczce

spódniczka dla niemowlaka tiulowa z pomponamiRozkloszowane często pochłaniające kilkanaście metrów tiulu spódniczki od kilku lat są na topie w szafach najmłodszych kobietek. W sieci można znaleźć kilka ciekawych fasonów tiulowych spódniczek. Najpopularniejszy z nich, to wielometrowe spódniczki na szerokich gumkach, które sprawiają, że dziecko się w nich malowniczo zatapia, gdy tylko usiądzie. Dziewczynki w takich puchowych gniazdkach wyglądają niezwykle zjawiskowo. Nieco mniej spektakularne są tiulowe spódniczki szyte z pasków sztywnego tiulu, które zadziornie sterczą. Ich właścicielki wyglądają zadziornie i uroczo. A dodatkowo taka spódniczka jest lekka i nie krępuje pierwszych, chwiejnych kroków. Równie funkcjonalne są spódniczki tiulowe z naszytymi na materiał niewielkimi, kolorowymi pomponikami, które nadają ciuszkowi specjalnego charakteru. Ich właścicielki wyglądają jak aktoreczki wcielające się w rolę współczesnej Kolombiny. Ostatnim krzykiem mody jest natomiast spódniczka dla niemowlaka tiulowa z pomponami i w spokojnych kolorach, tak aby materiał był stonowanym tłem dla puchatych kuleczek. Takie ciuszki są na tyle proste i ciekawe, że można je zakładać nawet na przyjęcie imieninowe cioci. Natomiast nowatorska forma, jaką są pompony luźno przesypujące się przez spódniczkę sprawią, że każdy zawiesi na nich oko.

Wszelkiego rodzaju spódniczki dla niemowlaka, tiulowe czy z pomponami doskonale nadają się także na sesje fotograficzne. Zarówno jako alternatywny strój podczas chrztu, jak i na przyjęcie z okazji roczku. Świetnie też sprawdzają się jako stylizacja na pozowaną sesję typu smash cake, gdyż z tiulu łatwo usunąć resztki ciasta, a jest to niezwykle fotogeniczny materiał. Dodatkowo taka tiulowa spódniczka z pomponami jest tak ozdobna, że doskonale sprawdzi się jako podstawowy atrybut sesji.