Któregoś dnia zdałam sobie sprawę, że za kilka miesięcy będę obchodzić osiemnaste urodziny. Wcześniej jakoś nie zauważałam upływu czasu. Wiedziałam, że moje wszystkie znajome organizowały sobie huczne zabawy. Ja również chciałam, aby moje urodziny były niezapomniane. Musiałam więc sobie wszystko odpowiednio rozplanować i zarezerwować jakieś odpowiednie miejsce do zabawy.

Zabawa z najlepszym DJ-em

dj z pomorskiegoMama pomogła mi z rezerwacją sali imprezowej. Była położona na obrzeżach miasta. W ofercie była też możliwość wynajęcia kelnerek. Kiedy już tamto było załatwione, zaczęłam myśleć o atrakcjach. Stwierdziłam, że chciałabym, aby na mojej zabawie był DJ z pomorskiego, który rozrusza całą imprezę. O tym DJ-u myślałam już od dawna, ponieważ miałam okazję zobaczyć, jak potrafi rozbujać tłum. Brał udział w największych masowych imprezach i wiele osób go kojarzyło. Uczestniczył również w takich imprezach jak osiemnastki, jednak nie miałam pewności, czy będzie miał akurat wolne terminy. U niego trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, a mnie zostało zaledwie kilka miesięcy do urodzin. Znalazłam numer w internecie i postanowiłam niezwłocznie się z nim skontaktować. Odebrał po chwili i od razu poznałam go po głosie. Miał bardzo charakterystyczną basową barwę. Powiedziałam mu, że chciałabym aby zagrał na moich urodzinach, ponieważ bardzo go lubię i wiem, że tylko on będzie w stanie rozbawić moich znajomych. Od razu wyraził chęć uczestnictwa w imprezie, jednak musiał zajrzeć do swojego terminarza. Stwierdził, że może być ciężko, ponieważ to taki imprezowy miesiąc, ciepłe dni i dużo osób organizuje wtedy liczne zabawy, na przykład wesela. Jednak okazało się, że akurat w piątek ma cały wolny dzień. Myślałam, że oszaleję z radości, bo sama do końca nie byłam pewna, czy uda mu się zagrać na moich urodzinach.

Od razu gdy dowiedziałam się, że DJ będzie na moich urodzinach, zadzwoniłam do moich wszystkich koleżanek. Wszyscy zaczęli mówić o moich urodzinach zanim jeszcze się rozpoczęły. Za kilka dni po skonsultowaniu listy utworów z najbliższymi przyjaciółkami, zadzwoniłam do DJ-a w celu uzgodnienia, czy taki repertuar będzie mu odpowiadał. Wszystko dało się dogadać i ustalenia przebiegły bez żadnych zakłóceń. Impreza urodzinowa była najlepszą na jakiej byłam.