Niemal każda kobieta czuje się wyjątkowo wtedy, kiedy ubierze się w sukienkę. Jakoś tak jest, że spodnie wyglądają naprawdę dobrze, jednak nawet najbardziej atrakcyjne jeansy nie zastąpią spódnicy lub sukienki. Z sezonu na sezon zmieniają się tylko kroje sukienek, chociaż części z nich pozostaje na topie od lat. Od dziecka pasjonuje mnie moda do tego stopnia, że będąc w wieku gimnazjalnym postanowiłam nauczyć się szycia i projektowania. Dziś mam własną pracownię, a sztandarowym produktem są właśnie sukienki.

Sukienki szyte na miarę

oryginale sukienki damskieKiedy byłam dzieckiem zainteresowałam się mocno tematyka modą. Marzyłam o tym, żeby w dorosłym życiu zostać znaną projektantką. Pragnienie to było tak silne, że ostatecznie zrealizowałam swój cel. W tym momencie mam własną pracownie proejktowo- krawiecką, a flagowym produktem są sukienki. Postawiłam właśnie na sukienki, bo od lat je uwielbiam. Uważam, że dodają kobiecości i uroku każdej pani i sprawiają, że każda z nich może poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, że realizuje indywidualne projekty ubrań, tworzę dla moich klientek oryginale sukienki damskie, których nie można spotkać w sklepach. Nawiązują one oczywiście do najnowszych trendów, ale z drugiej strony zawsze są jedyne w swoim rodzaju, bo podkreślają cechy indywidualne poszczególnych pań. Przychodzą do mnie klientki w różnym wieku, od nastolatek szukających idealnej kreacji na studniówkę, aż po dojrzałe kobiety, które chcą po prostu elegancko wyglądać na co dzień. Od czasu do czasu szyjemy też sukienki dla dziewczynek, ale nie jest to naszą specjalizacją. Kiedy zakładałam pracownię myślałam, że skupie się tylko na sukienkach wizytowych, ale szybko zmieniłam zdanie.Przecież każda kobieta chce się czuć wyjątkowo na co dzień, więc zaczęłam tworzyć również takie codzienne kreacje. Mam duży popyt zarówno na te eleganckie kreacje, jak i mniej eleganckie.

Uwielbiam sukienki i wszelkie nowinki, jak chodzi o modę. Kiedy byłam dzieckiem postanowiłam zostać projektantką mody. Zrealizowałam swój cel i obecnie prowadzę własną pracownię projektową. Postawiłam przede wszystkim na sukienki, które od zawsze były moją ulubioną częścią garderoby. Projekty ubrań realizuje na indywidualne zamówienia. Przychodzą do mnie panie praktycznie w każdym wieku. Każda z nich chce wyglądać wyjątkowo.