Jak ostatnio strasznie szybko leciał czas. Wakacje upłynęły mi w mgnieniu oka. Nie miałam pojęcia jak to możliwe, że podczas dni szkolnych czas tak wolno upływa, a gdy mamy wakacje, to tak szybko leci. Rozpoczynałam właśnie ostatnią klasę liceum, czekała mnie matura. Kiedy otworzyłam szafę, by znaleźć sobie coś do ubrania na rozpoczęcie roku, zauważyłam, że mam spore deficyty w szafie.

Wybór nowych jeansów do szkoły

jasne jeansy damskieStwierdziłam, że koniecznie muszę wybrać się na jakieś zakupy. Nie miałam już żadnych spodni nadających się na co dzień. Wtedy też zaczęłam przeglądać oferty butików. Szukałam spodni, które będą mi się podobać. Nie wiedziałam, na jakie się zdecydować, aż znalazłam jasne jeansy damskie idealnie pasujące do mojego stylu. Stwierdziłam, że jasny jeans będzie uniwersalny. Można go założyć do czarnych, jak i jasnych ubrań. Poza tym, wydaje mi się, że taki kolor lepiej prezentuje się niż na przykład ciemny. Bardziej przykuwa wzrok. Jeansy które mi się podobały, posiadały kilka zdobień w postaci ozdobnych guzików i bardzo modnych teraz wstawek z koronek. Na końcach były postrzępione i dawało to ciekawy efekt takiego lekko luźnego stylu. Jak tylko zobaczyłam, że jest mój rozmiar, to nie zwlekałam i postanowiłam je zamówić. Kiedy do mnie dotarły, bałam się, że nie będą pasować. Jednak weszłam w nie bez problemu i pięknie się układały. Był to porządny materiał, widać było, że nie rozpadnie się po dwóch praniach. Poza tym, spodnie prezentowały się jeszcze lepiej niż na zdjęciach na stronie. Od razu je założyłam i postanowiłam iść w nich do szkoły na rozpoczęcie roku. Nie lubiłam nigdy spódniczek i źle się w nich czułam, dlatego wybrałam spodnie z elegancką koszula. Dzięki temu osiągnęłam elegancki wygląd, odpowiedni do celebrowania takiej uroczystości.

Spodnie faktycznie służyły mi bardzo dobrze, mimo kilku prań. Nic się z nimi nie stało, nie rozeszły się, nie skurczyły. Stosowałam się do zaleceń na metce, żeby nie zaszkodzić im na przykład zbyt wysoką temperaturą. Cieszyłam się, ponieważ w końcu miałam porządne jeansy, które były niezwykle wytrzymałe. Za jakiś czas kupiłam sobie podobne, również jasne, tylko, że z perełkami, bo bardzo mi się podobały. Perełki są świetne i nadają stylizacji elegancji, bez konieczności zakładania biżuterii.