Weekendy zawsze poświęcam na zakupy. Uwielbiam je robić, ponieważ poprawiają mi humor. Czasami coś ciekawego znajdzie się na przecenie, a czasami zwrócę uwagę na nową dostawę. Zazwyczaj nie miałam jakiejś listy zakupów, kupowałam w zależności czy jakaś rzecz mi się akurat spodobała. Jednak teraz potrzebowałam kupić nową torebkę dla mnie i dla mojej przyjaciółki na urodziny.

Kolekcja torebek silikonowych

torebka silikonowaMoja przyjaciółka już dawno mówiła mi, że przydałaby się jej jakaś torebka silikonowa z wygodnym uchwytem. Miała dość klasycznych torebek, chciała coś, co będzie wygodnie się nosiło. Uznałam, że mogłabym kupić jej taką i przy okazji dla mnie też. Chciałam kupić nam takie same torebki w różnych kolorach, dla podkreślenia naszej przyjaźni. Weszłam więc do sklepu z torebkami i od razu skierowałam się na dział z większymi modelami. Udało mi się je znaleźć i spojrzałam na torebki silikonowe. Były to takie popularne ostatnimi czasy torebki miejskie, których można było używać do wszystkiego. Były uniwersalne, tak więc nadawały się na zajęcia, zakupy, czy do biblioteki. Ja sama nosiłam zawsze plecaki i stwierdziłam, że jakaś modna torebka akurat by mi się przydała. Obie lubiłyśmy pastelowe kolory. Dlatego spojrzałam na torebki w kolorach błękitnym, miętowym i szarym. Stwierdziłam, że miętowa i błękitna są równie ładne, dlatego wzięłam je obie. Dla siebie postanowiłam wziąć błękitną, ponieważ akurat mam płaszcz, który by wyjątkowo do niej pasował. Przyjaciółka z kolei miała miętowy szalik i czapkę, dlatego torebka do kompletu na pewno będzie trafionym prezentem. Od razu pojechałam do niej z ładnie zapakowaną torebką i wręczyłam jej. Była zachwycona, mówiła, że trafiłam z kolorem idealnie, bo właśnie o takiej marzyła. Wzruszyła się, że kupiłam takie torebki dla nas obu, żeby wspólnie je nosić.

Odkąd kupiłam nowe torebki, praktycznie nie rozstajemy się z nimi. Są tak wygodne, że zabieramy je wszędzie. Wszystko się w nich mieści i są bardzo praktyczne. Nic się z nimi nie dzieje, silikon jest niezwykle wytrzymały. Nawet jakby się coś wylało w torebce, to wystarczy ją umyć i nie będzie żadnego śladu. Wybrałyśmy sobie ostatnio nowe uchwyty ozdobne do torebek, bo był spory wybór dodatków do nich. Dobrze, że moda pozwala nam teraz na takie urozmaicenia.