Bezpieczeństwo nasze i naszej rodziny jest dla nas najważniejsze kiedy budujemy swój dom. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, używamy najnowszych urządzeń gospodarstwa domowego i montujemy szczelne okna, oraz solidne drzwi wejściowe. 

Czego nie brakuje w drzwiach antywłamaniowych?

drzwi stalowe antywłamanioweDla każdego z nas dom powinien być oazą spokoju i miejscem, w którym każdy czuje się pewnie. Jeżeli mieszkamy w bloku na parterze, to zakładamy kraty w oknach i montujemy drzwi stalowe antywłamaniowe, które posiadają unikalny stalowy stelaż, który wzmacnia drzwi w newralgicznych miejscach. Takim drzwiom nie straszne mrozy, wiatry, ani żaden włamywacz. Możemy je stosować w budynkach mieszkalnych, siedzibach firm, czy w halach produkcyjnych. Mają one wszechstronne zastosowanie, bo są trwałe, solidnie wykonane i bezpieczne. Posiadają skrzydło o grubości pięćdziesięciu sześciu milimetrów zbudowane z blachy stalowej pokrytej laminatem PCV w kolorach do złudzenia przypominającym drewno. Ich wnętrze jest wypełnione specjalnym styropianem, który ociepla i wycisza drzwi, oraz są wyposażone w dwa niezależne zamki, z czego jeden jest tak zwany podklamkowy. Także ościeżnica jest wykonana z blachy stalowej o grubości półtora milimetra i jest też dodatkowo ocieplona i pomalowana w kolorze skrzydła. Drzwi antywłamaniowe są montowane na trzy wzmacniane zawiasy i trzy bolce antywyważeniowe, aby stanowić barierę nie do pokonania dla włamywacza. W drzwiach tego typu z pewnością nie brakuje odpowiednich zabezpieczeń.

Drzwi antywłamaniowe nie należą do tanich, ale są najpewniejsze, jeżeli zależy nam na naszym bezpieczeństwie. Możemy je kupić w każdym sklepie z drzwiami do domu w wielu wersjach kolorystycznych. Z zewnątrz takie drzwi wyglądają identycznie jak drewniane.