Mój kuzyn Wojtek miał świetny pomysł na biznes i nawet poprosił mnie o pomoc w przygotowaniach siedziby jego firmy. Cieszyłem się, bo lubiłem pomagać kuzynowi i jego zapał mi imponował. Własna firma była ogromnym osiągnięciem a Wojciech miał dobre pomysły i zawsze wszystko dokładnie planował. Dlatego wiedziałem, że mu się wszystko uda.

Dobrej jakości regały od zagranicznego producenta 

regał magazynowy przesuwnyWojciech wynajął halę na obrzeżach miasta, którą przeznaczył na magazyn. Hala była całkowicie pusta i konieczne było jej wyposażenie. Wiedziałem, że potrzebne będą jakieś solidne regały a tak się składało, że znałem świetnego producenta, który ostatnio wprowadził do sprzedaży regał magazynowy przesuwny w niskiej cenie. Był to zagraniczny producent, ale ceny miał tak niskie, że opłacało się sprowadzić regały własnym transportem do kraju. Posiadałem taki transport i byłem w stanie wszystko załatwić. Wojciechowi od razu powiedziałem o regałach przesuwnych, które miały być wygodnym rozwiązaniem i mój kuzyn rzecz jasna poparł mój pomysł. Regały, które zamówiłem u producenta były najlepszej jakości. Już nie raz je sprowadzałem i wiedziałem, że było warto. Kuzyn powierzył mi to zadanie a sam zajął się resztą. Po regały wybrałem się osobiście, ponieważ chciałem jeszcze na miejscu negocjować cenę. Regały od tego producenta zamawiałem już od dość dawna i byłem zdania, że jako stały klient, powinienem zostać nagrodzony jakimś rabatem. Kiedy dotarłem na miejsce, to regały, które zamówiłem już były gotowe do zapakowania na samochód. Poprosiłem tamtejszych pracowników o pomoc i załadowali mi wszystko odpowiednio zabezpieczając transport. Osobiście porozmawiałem z producentem i udało mi się go namówić na niższą cenę za regały. Regał przesuwny był nowością, jednak mimo to otrzymałem rabat z uwagi na stałą i udaną współpracę. Wojtek się ucieszy jak mu o tym powiem, bo sporo zaoszczędził.

Regały na hali magazynowej ustawiali pracownicy kuzyna, którzy całkiem nieźle się ze wszystkim uwijali. Ja zamówiłem jeszcze dla Wojtka wózek widłowy i kilka szafek. Wojtek był mi wdzięczny, bo moja pomoc była ogromna. Liczyłem, że odniesie on sukces i tym chętniej pomagałem mu w przygotowaniu firmy. To był wspaniały i uczciwy człowiek, któremu warto było pomagać.