Każdy miał jakieś marzenia i to było normalne. Moje, może i było błahe, jednak dla mnie bardzo ważne. Chciałem mieć własny dom na obrzeżach miasta. Brak zdolności kredytowej jednak uniemożliwiała mi spełnienie tego marzenia a za gotówkę nie miałem szans na kupno jakiejkolwiek nieruchomości.

Nowoczesny dom kupiony dzięki kredytowi hipotecznemu

domy lublinPo trzech latach miałem już umowę o pracę na czas nieokreślony i postanowiłem sprawdzić w banku, jakie posiadam szanse na kredyt hipoteczny. Decyzja doradcy sprawiła, że byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, bo mogłem kupić sobie dom. Wiedziałem, że marzenie uda mi się zrealizować a niedawno powstało nowe osiedle, gdzie wybudowane były same nowoczesne domy Lublin oferował dość tani rynek nieruchomości i wiedziałem, że wymarzony dom jest w zasięgu moich możliwości. Wybrałem się na to osiedle, ponieważ chciałem sprawdzić te domy przeznaczone na sprzedaż. Był tam jeden dom, który zapragnąłem mieć. Był on nowoczesnej konstrukcji, miał duże oszklone okna, ogromny taras na piętrze i prezentował się na tle innych domów najlepiej. Oczywiście przeznaczony był na sprzedaż, dlatego od razu zadzwoniłem pod wskazany w ogłoszeniu numer. Spotkałem się z właścicielem, który oprowadził mnie po całej nieruchomości. Dokładnie ten dom był moim marzeniem i dlatego zdecydowałem się go kupić. Formalności związane z kredytem hipotecznym udało mi się dość szybko załatwić i po miesiącu dom należał już do mnie. Spełniłem swoje największe marzenie.

Dość szybko wszystkie domy zostały sprzedane na tym osiedlu. Miałem bardzo sympatycznych sąsiadów, z którymi dogadałem się bez problemu, ponieważ byli to tak samo jak ja młodzi ludzie. Okolica bardzo mi się podobała a w takim miejscu zawsze chciałem mieszkać.