Od wielu lat na Komunię Świętą kupujemy droższe prezenty. Szczególnie jeśli jesteśmy rodzicami chrzestnymi lub ulubioną ciocią lub z wujkiem. Bardzo często mogą to być różnego rodzaju łańcuszki czy złote kolczyki. Oczywiście inna rzeczowe prezenty także bardzo często kupowane są właśnie z okazji chrztu lub Komunii świętej. O ile taka uroczystość dotyczy dziewczynki o tyle łatwiej kupić biżuterię ze złota. Jeśli chodzi o chłopca zazwyczaj wybierane są różnego rodzaju sprzęty np. elektryczna deskorolka lub rower. 

Popularne prezenty na komunię dla chłopca

rowery na komunię dla chłopcaZdecydowanie najczęściej dla chłopca z okazji pierwszej Komunii świętej są kupowane deskorolki, hulajnogi elektryczne lub rowery. Jeśli chodzi o rowery na komunię dla chłopca mamy bardzo duży wybór. Zarówno jeśli chodzi o kolory jaki modele i marki. Zdecydowanie dla chłopców najczęściej wybieramy rowery w kolorze czarnym, niebieskim, zielonym lub czerwonym. Zależności od preferencji oraz upodobań zazwyczaj są to markowe rowery. Oczywiście najczęściej kupowane są rowery górskie bardzo rzadko natomiast rowery miejskie chłopięce. Dla chłopców, którzy uwielbiają ekstremalne sporty są też wybierane rowery tak zwane BMX. Jak to w tym wieku bywa dzieci bardzo często zwracają uwagę na daną firmą. Dlatego przed zakupem na prezent takiego prezentu jakim jest rowerek należałoby najpierw zapoznać się z preferencjami i upodobaniami dziecka. Oczywiście wszystkie popularne rowery mają około 21 przerzutek i najlepsze tarczowe hamulce marki Shimano. Cena za rower dla chłopca na około 26 cali koła to koszt od 800 do 1500 zł. Zatem za bardzo fajne i przez te pieniądze można znaleźć naprawdę porządnej jakości firmowy rower. Większość z nich ma bardzo miękkie i wygodne siedzenia oraz antypoślizgowe rączki. W każdym rowerze w powinna być wbudowana stopka oraz dzwonek. Dla chłopców bardzo często także dokupujemy różnego rodzaju akcesoria np. stojak na bidon i licznik kilometrów.

Wszystkie prezenty, dawana od serca są oczywiście najlepsze. Jeśli chodzi o taką uroczystość jaką jest komunia Święta to zazwyczaj te prezenty kupowane są droższe. Szczególnie rodzice i rodzice chrzestni kupują prezenty z wyższych półek cenowych. Do takich najczęściej kupowanych prezentów należą rowery i hulajnogi. W wielu salonach rowerowy możemy spotkać naprawdę świetnych fachowców, którzy pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu dla naszego dziecka. Tam przy zakupie oprócz roweru jeszcze kasku i innych akcesoriów rowerowych możemy się także starać o dodatkowy rabat.