Kiedy wprowadziliśmy się z mężem do naszego nowego mieszkania wiedzieliśmy, że cała łazienka będzie do remontu. Podzieliliśmy wówczas obowiązki między sobą. Mąż zajął się kładzeniem płytek i malowaniem ścian, a ja meblami oraz dodatkami. 

Przepiękne i praktyczne lustra ledowe

lustro ledPlanując remont łazienki mieliśmy już jakiś zarysowany w głowach obraz tego, jak chcemy, aby ona się na etapie końcowym prezentowała. Chcieliśmy przede wszystkim urządzić ją nastrojowo, aby podczas brania kąpieli można było stworzyć taką przyjemną i ciepłą atmosferę. Niestety tu właśnie pojawił się problem ponieważ ja do pracy maluję się w łazience gdzie też trzymam wszystkie swoje kosmetyki, więc aby się wyszykować potrzebowałam dużej ilości światła, a to kłóciło się z planami wprowadzenia pożądanego przez nas klimatu do łazienki. Początkowo myśleliśmy nad dwoma włącznikami światła, ale ostatecznie znaleźliśmy stokroć lepsze rozwiązanie podczas przeglądania dodatków do łazienek. Wtedy też natrafiliśmy na lustro led, które okazało się najlepszym rozwiązaniem naszego problemu. Było to duże lustro podświetlane lampami led, które doskonale nadawało się do robienia makijażu, włosów, czy po prostu do wyszykowania się do pracy. Lampy były na tyle mocne, że nawet przy wyłączonym świetle w łazience wszystko było doskonale widać, a jednocześnie nie raziły po oczach, kiedy zbliżało się twarz do lustra, co jest ważną kwestią szczególnie dla kobiet.

Lustro podświetlane ledowo zgodnie z założeniami zdało swój egzamin. W zasadzie jeszcze lepiej mi się przy nim szykowało niż przy świetle dziennym ponieważ dokładniej było widać niedoskonałości skóry, które mogłam dzięki temu lepiej zatuszować. Poza tym sam jego wygląd dodał nowoczesnego powiewu do naszej łazienki, więc lustro okazało się nie tylko użytecznym elementem, ale również dekoracyjnym.