Mój mąż Krzysztof był zaskoczony moim pomysłem, ale uznał, że skoro czuję się na siłach, to mam działać. Wszystko rozchodziło się o restaurację, którą odziedziczyłam po wujku. Lokal od dawna był nieczynny a ja zamierzałam dać temu miejscu nowe życie.

Zatrudnienie profesjonalnej firmy do remontu restauracji 

firma remontowa poznańZanim w ogóle zabrałam się za temat prowadzenia restauracji, to musiałam ją najpierw wyremontować. Lokal był w opłakanym stanie i właściwie wszystko było do zrobienia. W tym celu wiedziałam, że do pomocy potrzebna będzie mi jakaś solidna firma remontowa Poznań był miastem, gdzie było mnóstwo restauracji, ale w mojej okolicy nie było ich tak wiele. Dlatego wiedziałam, że to był jednak świetny pomysł. Nie znałam się na firmach remontowych i dlatego nie miałam pojęcia kogo zatrudnić. Zależało na rzetelnych i uczciwych pracownikach. Z pomocą przybyła mi koleżanka, która poleciła mi firmę remontową swojego brata. Był to człowiek bardzo dokładny, uczciwy i posiadał ogromne doświadczenie. Spotkałam się z bratem koleżanki i poprosiłam o wstępną wycenę. Miałam świadomość, że remont restauracji pochłonie sporo pieniędzy, ale byłam na to przygotowana. Firma remontowa brata mojej koleżanki przyjęła zlecenie i już następnego dnia ruszył remont. Byłam podekscytowana, ponieważ każdego dnia widziałam jak restauracja się zmienia. Pracownicy byli bardzo dokładni i rzadko robili sobie przerwy. Często przynosiłam im ciepłą kawę. Byłam zadowolona z usług tej firmy remontowej.

Po remoncie restauracja wyglądała jak nowa. Zdecydowałam się na wygodne krzesła i stoliki. Lokal był przestronny i dzięki temu mogę pomieścić w nim mnóstwo osób. Musiałam znaleźć jeszcze jakiegoś dobrego kucharza i kelnerów do obsługi. Wszystko szło w dobrym kierunku.