Od wielu lat pracuję w dużej korporacji związanej z branżą IT. Na co dzień zajmuję się marketingiem, bardzo często reprezentuję moją firmę na różnego rodzaju targach czy szkoleniach. Z racji wieloletniego doświadczenia doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia promocja na tego typu wydarzeniach. Postanowiłem więc zainwestować w przenośną ściankę reklamową, na której umieściłem atrakcyjną grafikę.

Dlaczego warto zakupić wolnostojącą ściankę tekstylną?

ścianka tekstylna wolnostojącaNajnowsze badania socjologiczne dowodzą, że ludzie w dalszym ciągu bazują głównie na zmyśle wzroku. Informacja ta jest bardzo cenna podczas opracowywania kampanii reklamowych oraz strategii marketingowych, których zadaniem jest przyciągniecie jak największej liczby odbiorców. Podczas targów pracy muszę walczyć o uwagę uczestników z setkami innych ambasadorów. Postanowiłem więc wyróżnić się na tle konkurencji profesjonalizmem, zależało mi na tym by moje stoisko prezentowało się możliwie jak najbardziej atrakcyjnie. W tym celu zdecydowałem się zakupić ściankę reklamową, którą zamówiłem w pewnym sklepie internetowym specjalizującym się w produkcji akcesoriów reklamowych. Zakupiona przeze mnie ścianka tekstylna wolnostojąca  posiadała ciekawy, falisty kształt. Na ściance, która wykonana została z lekkiego, cienkiego materiału zdecydowałem się umieścić interesującą grafikę przedstawiającą zdjęcie naszego nowoczesnego biurowca. W górnym rogu grafiki umieściłem również czytelne, kolorowe logo, które przykuwało uwagę. Zaprojektowaną przeze mnie grafikę zawiesiłem na specjalnej ramie, która była bardzo lekka. Wszystkie elementy konstrukcji oznaczone były również czytelnymi numerkami, które usprawniły proces montażu ścianki. Warto przy tym podkreślić, że materiał tekstylny przeznaczony do produkcji ścianki można swobodnie prać, ściankę reklamową bardzo łatwo można więc utrzymać w czystości.

Zaprojektowana przeze mnie stoisko promocyjne wyróżniało się na tle konkurencji. Zauważyłem, że to właśnie przy moim stoisku formują się najdłuższe kolejki złożone z ludzi zainteresowanych ofertą mojej firmy. Polecam więc zakup ścianek tekstylnych wszystkim tym, którym zależy na kształtowaniu pozytywnego, a co najważniejsze profesjonalnego wizerunku firmy. Ścianki reklamowe wykonane z materiałów tekstylnych są również tanie, na ich zakup mogą więc sobie pozwolić zarówno duże korporacje, jak i mniejsze firmy.