W naszej miejscowości od kilku lat obiecywano wybudowanie basenu miejskiego, który byłby odpowiedzią na liczne wnioski ze strony obywateli, którzy chcąc popływać zimą obecnie musieli jechać do obiektu oddalonego o blisko pięćdziesiąt kilometrów. W praktyce mało kto się na to decydował, ponieważ ludzie nie chcieli tracić pieniędzy, ani czasu na dojazdy.

Popularność basenów na stelażu

basen produkcjaKiedy okazało się, że kolejny raz obietnica budowy basenu nie zostanie zrealizowana, razem z sąsiadem postanowiliśmy wypełnić tę niszę i odpowiedzieć na oczekiwania lokalnego rynku. Uznaliśmy, że skoro władze nie planują tak naprawdę wybudować oczekiwanego przez ludzi basenu, a do najbliższego jeziora, w której można byłoby się kąpać także jest bardzo daleko, to sami będziemy robić baseny. Wszystko zaczęło się od tego, że wspólnymi siłami postanowiliśmy sprezentować dzieciakom z naszego bloku sporych rozmiarów basen produkcja okazała się prostsze i tańsza, niż się spodziewaliśmy, a jednocześnie dzieci były zachwycone. Pomysł na biznes stworzył się praktycznie sam, ponieważ tydzień od postawienia basenu zaczęliśmy dostawać zlecenie od innych wspólnot mieszkaniowych oraz osób prywatnych. Pandemia koronawirusa i upalne lat dodatkowo sprawiły, że ludzie zapragnęli mieć basen na własność zwłaszcza, że mogli zamówić i odebrać go na miejscu. Szybko okazało się, że nasze baseny są tak popularne, że postanowiliśmy założyć firmę i już od kilku miesięcy intensywnie działamy.

Nasze baseny cieszą się dużym uznaniem z uwagi na ich wytrzymałość i możliwość dogadania się co do ich kształtu i wielkości. Nie zamierzaliśmy prowadzić sprzedaży wysyłkowej, ale będziemy chyba jednak musieli to rozważyć, ponieważ nasza dobra opinia rozniosła się lotem błyskawicy i dostajemy zlecenie z coraz bardziej oddalonych miejsc Polski.