Jestem elektrykiem i oprócz naprawy drobnych usterek elektrycznych, zajmuje się również projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych. Od pewnego czasu zajmowałem się zleceniem wykonania instalacji elektrycznej w dużym domu jednorodzinnym. Kolejnym utrudnieniem tej pracy było to, że dom posiadał duży ogród, daleko od szosy na której znajdowała się skrzynka elektryczna. Musiałem tam położyć kabel elektryczny, ale wykopanie takiego dołu ręcznie było niemożliwe.

Wynająłem usługę koparki w Bielsku

usługi koparką w bielskuJedyny słusznym rozwiązaniem było wynajęcie koparki, która wykopie odpowiedni i głęboki rów na kabel, a następnie go zakopie. Musiałem tylko znaleźć kogoś kto posiadał koparkę i byłby w stanie wykonać taką usługę, gdyż sam nie posiadałem uprawnień na jazdę i obsługę koparki. Zależało mi na tym, aby był to ktoś kompetentny i profesjonalny, gdyż wykopanie takiego głębokiego, ale wąskiego dołka w ziemi nie jest łatwe. Poszukiwania takiej usługi rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: usługi koparką w bielsku, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko znalazłem to czego potrzebowałem. Była to firma, która umożliwiała krótkoterminowy wynajem maszyn budowlanych wraz z kierowcą. Z tego, co zauważyłem mieli bardzo dobre, niskie, przystępne ceny, a do tego posiadali duży arsenał koparek w swojej flocie maszynowej. Zdecydowałem się wybrać koparkę posiadającą głęboką ale wąską łyżkę. Wiedziałem, że z takim sprzętem kierowca bez problemu poradzi sobie z wykopaniem odpowiedniego na kabel dołka. Dodatkowo wybrana przeze mnie koparka posiadała oświetlenie robocze, dużą wysokość załadunku, szybko złącze do łyżki oraz podwójną hydraulikę do młota. Po przejrzeniu specyfikacji tej maszyny, wiedziałem że jest to wysokojakościowy i profesjonalny sprzęt. Od razu umówiłem wynajem koparki wraz z kierowcą na konkretny dzień.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Dzięki zastosowaniu koparki prace bardzo szybko posuwały się do przodu. W ciągu jednego dnia z pomocą koparki powstał odpowiedni rów, ja położyłem w nim kabel, a kierowca koparki od razu go zakopał. Wynajęta przeze mnie koparka była w pełni sprawna, a kierowca bardzo precyzyjnie ją operował. Dzięki temu byłem bardzo zadowolony z tej usługi, wykonanej w przystępnej cenie.