Jestem właścicielką niewielkiej kamienicy w której mam restaurację. Niestety konkurencja nie śpi, ponieważ dziś rano, kiedy przyjechałam do pracy zobaczyłam, że cała elewacja budynku jest pomazana farbą. Wyglądało to fatalnie. Uznałam, że jak najszybciej muszę to zmyć, ponieważ starszy to moich potencjalnych klientów. Po otworzeniu restauracji od razu zabrałam się do pracy. Niestety nie było to takie proste. Ani woda, ani płyn do zmywania nie dawały sobie rady z tą farbą.

Zamówiłam ekipę do umycia elewacji

mycie elewacjiDomyśliłam się, że ktoś kto to zrobił zainwestował w dobrą wodoodporną farbę. Nie pozostało mi więc nic innego, jak zamówić profesjonalną ekipę do umycia elewacji budynku. Na szczęście miałam jeszcze numer do ekipy, która czyściła i malowała elewację budynku, podczas jego ostatniego remontu. Zadzwoniłam tam i powiedziałam, że zależy mi na jak najszybszym umyciu elewacji. Udało mi się umówić ekipę na następny dzień. Następnego dnia z rana nadzorowałam proces mycia elewacji. Muszę przyznać, że zadziwiło mnie to z jaką łatwością ekipa pozbywa się zbędnej farby z elewacji budynku. Od kierownika ekipy dowiedziałam się, że mycie elewacji to bardzo prosta sprawa o ile ma się odpowiedni sprzęt. Oni działają na profesjonalnym sprzęcie, który korzysta z podciśnienia. W ten sposób nawet zwykłą wodą można osiągnąć więcej niż podczas mycia ręcznego. Oni oprócz profesjonalnego sprzętu działają również na bazie fachowych płynów do czyszczenia. Są to chemiczne płyny, zawierające w składzie rozpuszczalniki. Właśnie dlatego, pracownicy zawsze pracują w maskach i odzieży ochronnej. Ale dzięki temu, są w stanie doczyścić wszelkie farby, a także długotrwały zaschnięty brud. Ekipa bardzo szybko poradziła sobie z brudem i farbą na elewacji tego budynku. Byłam bardzo zadowolona z ich usług, tym bardziej że mieli bardzo przystępne ceny.

Ekipa bardzo sprawnie i szybko wyczyściła elewację budynku, dzięki czemu nie tylko pozbywałam się farby wylanej przez chuliganów, ale także elewacja odzyskała żywe kolory i blask, który już dawno był przysłonięty ulicznym kurzem. O wiele bardziej opłaca się zainwestować w takie profesjonalne i fachowe mycie elewacji niż męczyć się ręcznie, gdyż samemu nigdy nie osiągniemy tak imponujących efektów pracy.