Żona już od miesięcy wspominała mi o tym, że chciałaby, żebyśmy wymienili podłogę, a dokładniej panele, w naszym mieszkaniu. Panele, które się tam znajdowały, zostały jeszcze po wcześniejszych właścicielach i zdecydowanie miały już lepsze lata daleko za sobą. To ona w naszym związku motywowała do poczynania zmian i remontów, bo ja raczej lubiłem zostawiać rzeczy takimi jakimi są. Tutaj nie miałem argumentów, by się czemukolwiek przeciwstawiać, więc nadszedł czas na zmianę podłogi.

Montaż paneli winylowych od Gerfloru

gerflor panele winyloweSam nigdy nie zakładałem paneli, jednak należę do takich ludzi, którzy niechętnie proszą się innych o pomoc, więc postawiłem sprawę jasno, że sam będę próbował je założyć. Liczyłem na znalezienie takich paneli, które będą łatwe do montażu i nie będą wymagać nie wiadomo czego. Żona wskazała, że powinniśmy znaleźć coś od Gerfloru, bo słyszała wiele dobrego o tym producencie od znajomych, które też całkiem niedawno zmieniały panele w swoich mieszkaniach. Także wybór padł na Gerflor panele winylowe natomiast od niego cechowały się bardzo dużą różnorodnością. W takiej sytuacji my jako klienci mieliśmy naprawdę szeroki wybór różnych kolorów i deseni. Wybór pozostawiłem żonie, bo jeśli chodzi os am kolor to ja nie miałem żadnych wyobrażeń ani preferencji. Zależało mi jedynie na tym, by nie były skomplikowane do montażu. I w ten oto sposób dokonaliśmy zakupu. Gdy zamówienie do nas dotarło, przygotowałem pokoje na to, co je czekało. Zdjąłem wcześniejsze panele i ku mojemu zdziwieniu zakładanie wszystkiego wcale nie zajęło mi długo. Kilka godzin i było po robocie, a ja byłem gotowy na to, że coś mi będzie szło nie tak i automatycznie wszystko przedłuży się o kolejny dzień. Takie panele to mogę zakładać o wiele częściej, skoro są tak bezstresowe do montowania.

No i w taki o to szybki i bezproblemowy sposób udało mi się założyć nowe panele. Żona była usatysfakcjonowana, ja byłem zadowolony z wykonanej pracy, nic nie pozostawało więc na przeszkodzie, by nie cieszyć się z ostatecznego wyglądu mieszkania. Bałem się, że cały proces zakładania paneli, którego się trochę obawiałem, będzie bardziej skomplikowany. Fajnie więc jest się tak pozytywnie zaskoczyć czymś, na czym się człowiek właściwie do tej pory nie znał.