Po wielu latach udało mi się w końcu kupić własne mieszkanie. Przeprowadzając się na swoje musiałam wreszcie uporządkować wszystkie swoje rzeczy, które do tej pory walały się w wielu mieszkaniach. Część była u rodziców, część w mieszkaniu przyjaciółki, a największa ich ilość była w mieszkaniu które do tej pory wynajmowałam. Przyjaciółka powiedziała mi, że najłatwiej będzie mi skorzystać z firmy przeprowadzkowej, która przewiezie wszystkie te rzeczy za mnie. 

Gdzie w Warszawie znajdę tanią firmę przeprowadzkową?

tania firma przeprowadzkowa WarszawaNa początku zastanawiałam się czy to mi się opłaci. Rzeczy mam w wielu mieszkaniach, pracownicy musieliby krążyć po całej warszawie i dopiero na końcu przewieść wszystko do mojego nowego mieszkania. Jednakże, po dłuższym zastanowieniu przyznałam przyjaciółce rację. Sama bym sobie nie poradziła z tą przeprowadzką. Miałam nadzieję, że znajdę coś taniego. Dodałam ogłoszenie na jednym z portali społecznościowych. Zatytułowałam je: tania firma przeprowadzkowa Warszawa. Moje ogłoszenie od razu skomentowało kilka firm transportowych i przeprowadzkowych na terenie Warszawy. Część z nich wysłało mi od razu swoją ofertę. Znalazłam jedną interesującą w przystępnej dla mnie cenie. Udało mi się dodzwonić do tej firmy. Zapytałam czy nie będzie problemu z tym, że moje rzeczy znajdują się w różnych mieszkaniach i czy cena za usługę z tego powodu nie wzrośnie. Dowiedziałam się, że nie ponieważ na terenie jednego miasta cena nie liczy się od przejechanych kilometrów tylko od ilości rzeczy. To mi odpowiadało, ponieważ rzeczy do przewiezienia nie miałam wcale tak dużo. Zapytałam o wolny termin w tym czasie, kiedy planowałam przeprowadzkę. Również nie było problemów i w tym temacie. Postanowiłam skorzystać z ich usług. Wypełniłam konieczny formularz i czekając na przeprowadzkę zaczęłam pakować moje rzeczy, zarówno te w domu jak i w mieszkaniach przyjaciółki i rodziców.

Ostatecznie bardzo się cieszę, że skorzystałam z usług tej firmy przeprowadzkowej. Byli bardzo tani, ale solidni i fachowi. Wszystkie moje rzeczy dotarły do mojego nowego mieszkania nie uszkodzone. Pracownicy najpierw zapakowali wszystko do samochodu przeprowadzkowego, a na koniec roznieśli kartony po odpowiednich pokojach, gdyż zgodnie z umową wszystkie kartony miały przypisany pokój, w którym miały się znaleźć. Ułatwiło to pracę pracownikom, a później także i mnie.