Bardzo zależało mi na tym, by kiedyś sprzedać swoje mieszkanie. Mogłam jednak czekać na dogodny moment. W końcu miałam uzbieraną kwotę na zakup domu rodzinnego, o którym marzyłam od czasów dzieciństwa. Mój mąż zasugerował mi, żebym skontaktowała się z profesjonalnym rzeczoznawcą. Zwłaszcza, ze w mieszkaniu miałam kilka rzeźb wykonanych przez rzeźbiarza, który w krótkim czasie stał się bardzo sławny. Zależało nam na każdej złotówce.

Zalety sprawdzonego rzeczoznawcy nieruchomości w Warszawie

sprawdzony rzeczoznawca nieruchomości z warszawyZadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Rzeczoznawca okazał się starszym mężczyzną, który bardzo konkretnie podszedł do swoich obowiązków. Przyszedł na spotkanie o umówionej godzinie. bardzo cenię sobie ludzi punktualnych, bo to znaczy o ich szacunku do drugiej osoby. Ten sprawdzony rzeczoznawca nieruchomości z warszawy bardzo sprawnie przeszedł do omówienia warunków. Miałam zapłacić mu konkretną sumę pieniędzy, bo miał dokładnie wycenić nieruchomość, a także sprawdzić, jakie wartości mogła mieć po kilku latach. Nie musiałam go sprzedawać od razu, więc miałam możliwość poczekania kilku lat w nadziei, że wartość mieszkania wzrośnie. Rzeczoznawca powiedział, ze w Warszawie ceny nieruchomości idą stale w górę. Dlatego też postanowił, ze przygotuje prognozę sprzedażową na najbliższe lata. ustaliłam z nim jakie czynniki powinien uwzględnić w tym dokumencie. Dodał jeszcze kilka o których nie pomyślałam. Mieszkanie znajdowało się na osiedlu, gdzie blisko było do uczelni. Dlatego ceny stale wzrastały, bo była to idealna okazja do kupna i wynajmowania studentom. Dlatego warto było poczekać, by po czasie przekonać się o znacznym wzroście ceny. Byłam zachwycona, kiedy w określonym terminie otrzymałam pakiet dokumentów. Kwota była bardzo duża, a prognoza przygotowana z uwzględnieniem wszystkich czynników o których rozmawialiśmy. Musiałam jeszcze zastanowić się nad tym, kiedy najlepiej sprzedać nieruchomość.

Mój mąż powiedział mi, żebyśmy zrobili to w przyszłym roku. Wybrał termin majowy, bo to wtedy właśnie najwięcej osób wracała do Polski i miało pieniądze zarobione za granicą. Zgodziłam się z nim, bo był to człowiek, który dobrze znał się na tych sprawach. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług rzeczoznawcy, który wykazał się punktualnością i zaangażowaniem w swoje obowiązki zawodowe.