Nowo montowane rolety antywłamaniowe objęte są gwarancja producenta. Jednak w razie mechanicznych uszkodzeń, np. przez wandali ulicznych, podczas gwałtownej wichury lub włamania, producent nie odpowiada za powstałe szkody. Gwarancja obejmuje jedynie naprawy wynikające z wad fabrycznych, np. uszkodzenie mechanizmu, prowadnic i wiele innych. W Warszawie można skorzystać z usługi naprawy rolet antywłamaniowych.

Sprawna roleta zabezpieczy przed włamaniem

naprawa rolet antywłamaniowych w WarszawieTylko sprawna roleta zabezpieczy wnętrze domu lub firmy przed włamywaczem. Często rolety antywłamaniowe pełnią podwójną funkcje. Chronią przed słońcem, wygłuszają hałasy dochodzące z zewnątrz i zabezpieczają dobytek przed kradzieżą. Pogwarancyjna naprawa rolet antywłamaniowych w Warszawie wykonywana jest przez profesjonalną firmę z wieloletnim doświadczeniem. Co wchodzi w zakres serwisu? Przede wszystkim wszelkie usterki, wady, dodatkowe uszkodzenia, które nie są objęte gwarancja producenta. Akty wandalizmu, próby kradzieży lub włamań powodują, że często rolety zostają uszkodzone. Serwis może wykonać naprawę lub czyściwo wymianę rolet. Także napisy, typu graffiti są zmorą właścicieli lokali usługowych. Biura i sklepy w dolnych kondygnacjach narażone są na najwięcej zniszczeń. W Warszawie bardzo często niszczone są rolety antywłamaniowe przez ulicznych chuliganów. Jednocześnie nie zawsze dochodzi do włamania. Uliczne rozboje kończą się na uszkodzeniu rolet. Antywłamaniowe zabezpieczenia spełniają swoją funkcję, lecz zostają uszkodzone. By naprawić powstałe szkody, trzeba skontaktować się z profesjonalnym serwisem rolet. Pracownik firmy naprawi zabezpieczenia okien, witryn i drzwi. Cena takiej usługi zależy od wielu czynników oraz od indywidualnych okoliczności, rozmiaru szkód i zniszczeń. Czasem naprawa jest prosta i zajmuje dosłownie chwilę.

Naprawa rolet antywłamaniowych ma duże znaczenie dla zabezpieczenia lokalu lub mieszkania. W Warszawie i okolicznych miejscowościach można skorzystać z pogwarancyjnego serwisu rolet. Oznacza to, ze naprawimy wszelkie usterki i zniszczenia, które powstały np. w czasie chuligańskich wybryków i prób kradzieży. Wszelkie usterki, zniszczenia mechaniczne, które nie są objęte gwarancją producenta rolet, może naprawić warszawski serwisant.