Zapewne każdy z nas miał kiedyś okazję zagrać w piłkarzyki. Ta gra stołowa jest popularna na całym świecie, a setki tysięcy jej pasjonatów zrzeszają się w klubach i stowarzyszeniach. W tej dziedzinie organizowane są nawet Mistrzostwa Świata. Jednak tą grę kochają również zupełni amatorzy, którzy na niej wyrośli, a dziś chcieliby podzielić się swoją pasją z dziećmi. 

Zakup piłkarzyków od firmy Garlando 

garlando piłkarzykiDla laika każdy stół do gry w piłkarzyki wygląda tak samo, oczywiście nie biorąc pod uwagę kolorów i kształtów stołu. Jednak tak naprawdę każdy stół jest inny, a łączy je jedynie schemat konstrukcji. Piłkarzyki Garlando to najwyższa jakość z Włoch, której zaufały setki tysięcy klientów na całym świecie. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana. Od małych drewnianych stołów dedykowanych dzieciom, przez średnie – amatorskie, ustawiane często w pubach, na dużych ośmioosobowych, turniejowych wersjach skończywszy. Równie zróżnicowany jest ich koszt, najtańsze modele to cena rzędu kilkuset złotych, a najdroższych nawet kilka tysięcy. To, jaki stół wybierzemy jest zatem kwestią nie tylko naszych preferencji, ale również zasobności portfela. Jeżeli chcemy Garlando piłkarzyki do domu, warto zdecydować się na modele ze średniej półki cenowej. To w zupełności wystarczające na rodzinne rozgrywki, a także codzienny trening nadgarstka i mięśni przedramienia. Piłkarzyki Garlando są wykonane z najlepszej jakości materiałów i komponentów, dzięki czemu gra jest płynna, a przyjemność jaką daje jest nieporównywalna z tradycyjnym, topornym stołem do gry. Jeżeli jesteśmy dokładną szczegółową ofertą firmy Garlando, odsyłamy na strony internetowe producenta oraz jego autoryzowanych dystrybutorów. Kupując sprzęt u sprzedawcy z aukcji internetowej, tak naprawdę nigdy do końca nie mamy pewności, że towar, jaki do nas trafi będzie oryginalny, czy też będzie jedynie jego podróbką. 

To właśnie warto zaznaczyć – wystrzegajmy się podrobionych stołów Garlando. Jako, że jest to bardzo popularna, jeśli nie najpopularniejsza, marka, producenci z Azji, zdecydowali się podrabiać również ją. Na zagranicznych portalach aukcyjnych jest to prawdziwa plaga, polski rynek jednak nie doświadcza tego aż tak bardzo, co nie oznacza, że zwalnia nas to z obowiązku bycia czujnym.