Każdy człowiek wie, jak ważne są dla niego pliki, które przechowuje na dysku komputera, telefonu, czy też na dodatkowym, przenośnym dysku, który posiada. Dane te to zdjęcia, filmy, prace pisemne, dokumenty, a nawet skany umów, czy nasze CV. Są to takie pliki, których naprawdę nie chcielibyśmy stracić. A przynajmniej dla mnie są one tak ważne, że od pewnego czasu jestem w stanie zrobić naprawdę wiele, aby były one odpowiednio zabezpieczone.

Kto pomoże nam odzyskać utracone dane?

odzyskiwanie danych z dysku w KrakowieDawniej nie myślałam o tym, co może się stać, jeśli nagle utracę wszystkie dane. Nie sądziłam, że mnie to spotka. Komunikaty komputera, czy też telefonu, które mówiły mi, żebym zrobiła kopię zapasową ignorowałam i bez zmartwień korzystałam z tych sprzętów. Niestety, wystarczyła chwila, aby wszystkie moje dane z dysku przepadły. Kiedy pisałam pewien ważny dokument, którego tekst zajmował około dziesięciu stron mój komputer się zawiesił. Próbowałam wszystkiego, aby zaczął działać, ale niestety nic z tego nie wyszło. Pojawił się czarny ekran, następnie niebieski i komputer zaczął uruchamiać się od początku. Kiedy zobaczyłam, że już prawie widoczny jest pulpit byłą przeszczęśliwa. Szybko jednak okazało się, że poza koszem oraz ikoną komputera nie było nic. Jakby mój system całkowicie się zrestartował. Szybko musiałam szukać pomocy. Korzystając z wyszukiwarki internetowej znalazłam firmę, które w swojej ofercie posiada odzyskiwanie danych z dysku w Krakowie. Nie zastanawiałam się długo – zadzwoniłam i umówiłam się na oddanie mojego sprzętu na następny dzień. Na szczęście okazało się, że panowie, który pracują w tej firmie są profesjonalistami i dobrze wiedzieli, co wydarzyło się z dyskiem mojego komputera. Naprawa nie trwała długo, bo już dwa dni później dostałam telefon z informacją, że sprzęt z odzyskanymi danymi jest gotowy do odbioru. Cena za usługę również mnie zaskoczyła, ponieważ była niewielka!

Panowie, którzy oferowali odzyskiwanie danych z dysku w Krakowie byli niesamowicie mili i wytłumaczyli mi, co się stało, a także jak temu zapobiec. Dodatkowo dostałam duży rabat na następną usługę! Musze powiedzieć, że gdyby nie oni to nie wiem, co bym zrobiła. Pełen profesjonalizm oraz bardzo wysoka jakość obsługi klienta. Dodatkowo na bieżąco byłam informowana o postępach w naprawie komputera, więc dobrze wiedziałam, co dzieje się z moim sprzętem.