Nie interesowałem się fotografią pod kątem robienia zdjęć, ale uwielbiałem je przerabiać. Często znajomym robiłem prezent w postaci przerobionego zdjęcia i każdy był zachwycony. Po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że otworzę biznes w sieci i będę świadczył usługi.

Możliwość przerobienia zdjęć dzięki nowemu programowi

przerabianie zdjęć onlineMiałem ogromny talent, bo ze zdjęcia naprawdę słabej jakości potrafiłem zrobić cuda. Co prawda nie miałem profesjonalnego programu i nie zawsze mi to wychodziło. Z moich usług na przerabianie zdjęć online korzystało dużo osób. Zarobki, które osiągałem pozwoliły mi na zainwestowanie w nowy program do przeróbki zdjęć. Mój kumpel był programistą i specjalizował się w tworzeniu programów, dlatego do niego się zgłosiłem. Zgodził się mi pomóc i po miesiącu otrzymałem od niego profesjonalny program do obróbki zdjęć. Zanim zacząłem klientom przerabiać zdjęcia, to postanowiłem przetestować program i poznać jego możliwości. Był doskonały, bo nawet udało się odratować mocno prześwietlone zdjęcia, te, które były mocno rozmazane czy ciemne. Wiedziałem, że z tak doskonałym oprogramowaniem do przeróbki zdjęć będę świadczył usługi na jeszcze wyższym poziomie a klienci będą wręcz zachwyceni. Umieściłem na swojej stronie internetowej zdjęcia, które były przed obróbką i te przerobione, by pokazać klientom jak dobry jestem w tym fachu. To zdecydowanie przysporzyło mi klientów, którzy przez cały czas się do mnie zgłaszali. Byłem zachwycony takim zainteresowaniem.

Interes się kręcił i szło mi wręcz znakomicie. Znajomym zdjęcia przerabiałem za darmo i nigdy nie brałem od nich żadnych pieniędzy. Doceniali to i byli mi bardzo wdzięczni. Dużo zarabiałem, więc po co miałem od nich brać te pieniądze? Przecież od lat się przyjaźniliśmy.