Kiedy zaczynałem swoją przygodę z projektowaniem, to nie wiedziałem, że skończy się to posiadaniem własnej firmy. Okazało się jednak, że świetnie się znałem na projektach dużych hal czy galerii handlowych i przede wszystkim dzięki temu udało mi się tak wiele osiągnąć. Przyszedł czas, żeby otworzyć własne biuro w centrum miasta i na poważnie zająć się projektami. 

Zamówienie oprogramowania dla biura projektowego

biuro projektowe - WrocławPosiadałem niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia, więc dzięki temu mogłem samodzielnie wszystkim się zajmować. Moje biuro projektowe mieściło się w centrum miasta, ponieważ zabiegałem o tę lokalizację. W końcu miałem własne i w pełni profesjonalne biuro projektowe – Wrocław był miastem możliwości, gdzie już dawno się okazało, że odniosłem sukces. Początkowo przyjechałem do miasta na chwilę, ale dobrze zrobiłem zostając na stałe. Wszystko miałem urządzone, ale brakowało mi profesjonalnego programu, w którym mógłbym wykonywać wszystkie swoje projekty. Zależało mi na dobrej opinii i dlatego po program dla swojego biura projektowego zgłosiłem się do jednej z najlepszych firm we Wrocławiu. Dobrze wybrałem, ponieważ zaoferowano mi taki program dla biura, w którym mogłem wykonywać projekty najbardziej skomplikowanych budynków. Do tego obróbka graficzna była najlepszej jakości a na to klienci zwracali uwagę. Program został dla mnie wykonany w ciągu miesiąca. Do tego czasu jakoś sobie radziłem, bo przychodzili do mnie klienci a ja nie chciałem ich odsyłać. Klienci byli zachwyceni moimi projektami i polecali moje biuro projektowe wszystkim swoim znajomym. Otrzymywałem duże zlecenia, bo głównie projektowałem hotele, hale i ogromne galerie handlowe. Do biura projektowego musiałem z czasem zatrudnić osobę do pomocy, ponieważ zleceń napływało dużo i nie miałem prawie wcale wolnego czasu dla siebie. Pracowałem każdego dnia do późna, ale sprawiało mi to mnóstwo przyjemności.

W tym roku wziąłem dwa tygodnie urlopu, ponieważ ciężko pracowałem i potrzebowałem odpoczynku. Zamierzałem solidnie wypocząć i dlatego wykupiłem sobie zagraniczną wycieczkę na Teneryfę. Moje biuro projektowe przynosiło ogromne zyski i mogłem sobie pozwolić na takie drogie wakacje. Byłem szczęśliwym i co najważniejsze, spełnionym zawodowo człowiekiem.