Bardzo lubię praktyczne rozwiązania, które ułatwiają życie i sprawiają, że mogę nosić mniej przedmiotów przy sobie na co dzień. Okulary z przydatnymi nakładkami to coś, czego potrzebowałam. Świetnie się je nosi i wspaniale spełniają swoją funkcję. Ich zakup znacznie ułatwił mi życie i czerpię ogromną przyjemność z używania ich.

Wielofunkcyjne okulary z nakładkami

przydatne oprawki z nakładką polaryzacyjnąOd zawsze irytowało mnie noszenie dwóch par okularów – korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Potrzebowałam rozwiązania, które sprawi, że wystarczy mi jedna para okularów. Ostatnio zakupiłam przydatne oprawki z nakładką polaryzacyjną i uważam, że był to wspaniały zakup. Od teraz nie muszę pamiętać o dodatkowej parze okularów, ponieważ dzięki specjalnym nakładkom wszystko mam po ręką. Okulary, które zakupiłam są okularami korekcyjnymi, do których dołączono specjalne nakładki. Jedna nakładka jest w kolorze żółtym i służy do jazdy nocą, ponieważ chroni wzrok przed oślepiającym światłem reflektorów. Kolejna nakładka jest nakładką z efektem lustrzanym, posiadająca filtr UV400. Ostatnią z nakładek jest tak upragniona przeze mnie nakładka polaryzacyjna, która również posiada filtr UV. Dzięki niej nie muszę już mrużyć oczu podczas słonecznej pogody. Funkcjonalne nakładki sprawiają, że mogę je wymieniać w dowolnym momencie wedle potrzeb. Świetnie sprawdzają się w podróży, podczas jazdy samochodem. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, ponieważ wielofunkcyjność okularów sprawiła, że nie muszę pamiętać o dodatkowej parze okularów. Okulary z nakładkami są świetnym rozwiązaniem dla osób zapominalskich lub takich, które lubią praktyczne rozwiązania. Zakup takich okularów to jeden z lepszych zakupów, jakie poczyniłam w ostatnim czasie. Nakładka do jazdy nocą to super rozwiązanie, dzięki któremu oczy nie mączą się od jazdy i od oślepiających świateł najeżdżających samochodów. Soczewki wykonano w kolorze żółtym.

Dzięki fachowemu doradztwu okulary świetnie leżą i pasują do kształtu mojej twarzy. Ponadto są niezwykle lekkie i komfortowe w noszeniu. Ich wielofunkcyjność sprawia, że są produktem, który chętnie polecam znajomym, ponieważ znacznie ułatwiają życie. Dzięki nakładce polaryzacyjnej oczy są chronione przed szkodliwymi promieniami UV. Super rozwiązaniem jest też nakładka do jazdy nocnej.