Gale które od niedawna zaczęliśmy organizować spotkały się z dużym zainteresowaniem fanów, więc nigdy nie mogliśmy narzekać na brak publiczności. Jednak od jakiegoś czasu coraz częściej słyszeliśmy o chęci zakupienia nagrania z gali na płytach cd, czego wcześniej nie braliśmy pod uwagę, głównie skupiając się na archiwum internetowym i bardziej nowoczesnych metodach dostępności zapisów pokazowych. Z racji dużego zapotrzebowania, zdecydowaliśmy się jednak wypuścić testowo serię płyt z najnowszej imprezy sportowej.

Renomowana tłocznia płyt

sprawdzona tłocznia płyt cdMimo iż nie planowaliśmy dużego nakładu płyt, chcieliśmy jednak by nagrania były najlepszej jakości, a same płyty tak trwałe, jak to tylko było możliwe. Najczęściej polecana nam była sprawdzona tłocznia płyt cd niedaleko naszego miasta, która od bardzo długiego czasu zbierała świetne opinie od klientów. Tłocznia ta zajmowała się głównie dużymi zamówieniami dla wytwórni muzycznych, aczkolwiek bez problemów realizowała również mniejsze zlecenia dla osób prywatnych. Co więcej, w owej tłoczni pracowała również sekcja graficzna, która zajmowała się oprawą wykonywanych płyt na zamówienie, wedle specyfikacji klienta. Jako że chcieliśmy by wydane przez nas płyty były nie tylko jakościowo dobre, ale również i atrakcyjne pod kątem graficznym, od razu skorzystaliśmy z pomocy grafików tłoczni, omawiając z nimi wszelkie szczegóły oprawy i wkładów do pudełek na płyty. Tłocznia miała bardzo szeroki wybór wypalanych płyt, pochodzących od różnych producentów i posiadających różniącą się jakość. Istniała również możliwość zastosowania bardzo wielu rodzajów nadruków na płyty, od prostej i najczęściej spotykanej folii graficznej, po wzory wypalane na powierzchni zewnętrznej.

Zdecydowaliśmy jednak iż testowa seria płyt powinna mieć dość podstawową oprawę, którą zawsze mogliśmy zmienić jeśli zaszłaby taka potrzeba. Zamówienie nie należało do dużych, obejmując ledwie kilka setek płyt, więc mogło zostać zrealizowane w kilka dni. Byliśmy bardzo przyjemnie zaskoczeni kontrolą jakości tłoczni, gdyż okazało się iż każda płyta jest dokładnie testowana po wypaleniu i sprawdzana pod kątem spójności danych i jakości wypalonego obrazu. Mimo dokładności i rzetelności wykonania, ceny zamówień pozostawały ciągle na bardzo przystępnym i atrakcyjnym poziomie, nawet przy zastosowaniu wielu dodatków.