Niedawno postanowiłem nieco odmienić swoje codzienne stylizacje, ponieważ nieco mi się już znudziły. Nie chciałem jednak wymieniać całej swojej garderoby. Zdecydowałem się na zakup nowego zegarka, który pozwoliłby na urozmaicenie codziennego stroju. Chciałem, żeby taki czasomierz wyglądał nietypowo i od razu przyciągał wzrok innych osób. Czasem taki drobiazg na nadgarstku wystarczy, aby odmienić charakter stylizacji.

Wybór drewnianego zegarka do męskiej stylizacji codziennej

zegarki męskie drewnianePrzejrzałem sporo ofert najróżniejszych zegarków, jednak długo nie mogłem znaleźć niczego, co by mnie zachwyciło. Jednak odkładanie decyzji o zakupie się opłaciło, ponieważ w końcu trafiłem na taki zegarek, który okazał się całkowitym spełnieniem moich oczekiwań. Najciekawsze, jakie znalazłem okazały się zegarki męskie drewniane. Nigdy wcześniej o nich nie słyszałem, dlatego trochę zdziwiło mnie wykorzystanie takiego materiału. Czasomierz okazał się jednak bardzo wytrzymały. Jest w dodatku o wiele lżejszy od moich pozostałych zegarków, co sprawia, że nosi się go na nadgarstku bardzo wygodnie, wręcz można zapomnieć, że ma się cokolwiek na ręce. Udało mi się zobaczyć bardzo wiele modeli drewnianych zegarków, ponieważ chciałem, aby ostateczny wybór był dobrze przemyślany. Takie czasomierze wykonuje się z różnorodnych drzew, nie tylko tych, które rosną również w naszym kraju (jak np. orzech, klon, dąb), jak również egzotycznych (heban, wenge, bambus i inne). Mnie najbardziej spodobała się okrągła koperta z połączenia dwóch rodzajów drewna, ciemniejszego i jaśniejszego. Taki kontrast wygląda rewelacyjnie. Została więc jeszcze tylko decyzja o wyborze paska. Tak bardzo spodobał mi się pomysł wykonania czasomierza z drewna, że wybrałem model, którego bransoleta jest również z niego zrobiona. Czyli cały mój zegarek jest wykonany z naturalnych materiałów, pomijając elementy mechanizmu.

Zagadnienia związane z ekologią nie są mi obce, dlatego zegarek wykonany z materiałów pochodzenia naturalnego bardzo przypadł mi do gustu. W ten sposób już na pierwszy rzut oka widać, że lubię naturę oraz niebanalny design nią inspirowany. Taki dodatek pozwolił odmienić moje codzienne stylizacje, a także dzięki niemu mogę wyrazić swoją indywidualność poprzez nietypowy czasomierz na nadgarstku.