Interesują się różnymi rzeczami i powoli zaczęłam się poważnie zastanawiać nad swoją przyszłością. Kończę liceum w tym roku i musze wiedzieć z czego zdawać maturę i jaki kierunek studiów mam wybrać. Sprawa o tyle nie jest prosta, że nie mogę się konkretnie zdecydować na jeden kierunek. Podoba mi się zarówno architektura jak i projektowanie ogrodów. Najlepiej chciałabym połączyć te dwa zainteresowania i pracować w tym kierunku. 

Zamówiłam dla siebie książki z architektury

architektura książki cenyPo rozmowie z mamą zdecydowałam się na architekturę wnętrz. Praca projektanta jest bardzo interesująca. W dzisiejszych czasach projektant wnętrz jest często poszukiwany przez klientów. Dodatkowo mogłabym się zapisać na szkolenie z projektowania zieleni i dzięki temu mogłabym oferować swoim klientom szeroki wachlarz usług. Postanowiłam się sama także dokształcać. Wpisałam w wyszukiwarce architektura książki ceny bo chciałam wybrać kilka ciekawych pozycji. Lubię czytać i interesuję się architekturą. Dzięki dobrym książkom i kursom czy szkoleniom będę mogła zapewnić sobie lepszą przyszłość. Jestem bardzo zmotywowana i chciałabym osiągać sukcesy w swoim zawodzie. Znalazłam wiele ciekawych pozycji z architektury w przystępnych cenach. Zdecydowałam się na dostawę kurierem bo koszt nie był wysoki. Następnego dnia paczka była już u mnie. Zamówiłam kilka sztuk książek, które były bardzo interesujące i dzięki którym sporo nowych rzeczy się dowiedziałam.

Przygotowania do matury przebiegały dobrze z planem. Uzyskałam wysoki wynik i udało mi się dostać na wymarzony kierunek. Wiedziałam, że poradzę sobie na architekturze już nie mogłam się doczekać kiedy studia się rozpoczną. Wszystkie dodatkowe książki, które przeczytałam i które mam w swojej biblioteczce z czasem bardzo mi się przydały.