Jestem szefem niedużej firmy budowlanej. Zajmujemy się głównie remontami, ale też i pracami wykończeniowymi. Okres zimy jest niełatwy dla moich pracowników, dlatego też staram się im to ułatwić maksymalnie tak bardzo, jak się tylko da. Dlatego też kiedy tylko zbliża się sezon zimowy, zamawiam swoim pracownikom zimowe kurtki robocze. Uważam, że moją powinnością jako szefa jest dbałość o to, by moi pracownicy mieli odpowiednie ubrania względem pogody. Staram się być tak dobrym szefem, jak tylko potrafię.

Zakup zimowych kurtek roboczych

kurtki robocze zimoweDla swoich pracowników staram się być jak najlepszym szefem. I myślę, że mi się to udaję, ponieważ moja ekipa budowlana jest ze mną już od kilku ładnych lat. Na przestrzeni tego czasu otrzymałem tylko jedno wypowiedzenie, ale to dlatego, że mój pracownik wyprowadzał się z miasta, w którym działamy. Niestety, zbliżał się czas zimy, czyli ciężki okres dla moich podwładnych. Zima jest kiepskim okresem dla ekip budowlanych. Nie dość, że jest zimno, to zleceń nie przybywa, ponieważ warunki atmosferyczne są niesprzyjające. Ja jednak dbam o swoich pracowników, jak tylko mogę. Dlatego też co sezon funduję im kurtki robocze zimowe. W tym sezonie postąpiłem tak samo. Najpierw spytałem chłopaków o ich rozmiar ubrania, a tydzień później przyniosłem im cieplutkie kurtki robocze. Jak zwykle byli mi bardzo wdzięczni i dziękowali mi kilkakrotnie. Dla mnie to była jednak moja powinność, ponieważ nie wyobrażam sobie, by chłopaki musieli inwestować swoje pieniądze, aby kupować ubrania pracownicze. Wychodzę z założenia, że tak ciężko pracują, że im się to po prostu należy. Zawsze zamawiam dla nich kurtki z tej samej hurtowni, przez co na przestrzeni lat otrzymałem też niemały rabacik.

Myślę, że jestem bardzo dobrym szefem dla swoich podwładnych. Wierzę, że ich chwalenie mnie jest szczere, ponieważ robię wszystko, co w mojej mocy, żeby pracowało im się u mnie dobrze. I w tym roku sprawiłem im zimowe kurtki robocze, by mogli swobodnie i w cieple wykonywać swoją pracę. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ wierzę, że te kurtki naprawdę pomogą im w ich codziennej pracy. Mam nadzieję, że się nie zmienię i w dalszym ciągu będę tak empatyczny wobec swoich pracowników. Jest to naprawdę bardzo dobra i pożądana cecha.