To, że można zamówić przez Internet ubranie z takim nadrukiem, jaki sobie zamówiliśmy nikogo już nie dziwi. W Krakowie jest podobna usługa,  która polega na robieniu haftu za pomocą specjalnej maszyny i programu komputerowego. Jak to działa? Proces działania jest logiczny, a zalet tego typu haftu jest dużo. Warto się o tym dowiedzieć, aby móc zamówić sobie naprawdę dobrej jakości ubranie z dowolnym motywem. Możemy mieć to, co chcemy na bluzie, koszulce czy spodniach.

Haft komputerowy na zamówienie

haft komputerowy w KrakowieNa stronie internetowej w zakładce dotyczącej zamówień wybierasz dane ubranie, jego kolor oraz wrzucasz projekt graficzny. Haft komputerowy w Krakowie jest bardzo dokładny, dlatego projekty mogą być skomplikowane. Firma, która się tym zajmuje odbiera projekt oraz przerzuca go do programu graficznego dedykowanego dla maszyny haftującej. Haft zostaje wykonany, a ubranie wysłane do osoby zamawiającej. Bardzo proste i logiczne. Teraz warto dowiedzieć się czegoś na temat zalet. Haft po pierwsze wzmacnia ubranie, ponieważ dochodzi do niego wiele nici. Po drugie można nim zakryć nieusunięte plamy z naszego ubrania. Jest dokładny, dlatego jeśli masz skomplikowany projekt, zostanie on wykonany. Wykorzysta się do tego bardzo cienkie nitki. Takie ubrania nie są drogie i warto je mieć w swojej kolekcji. Niska cena wynika z tego, że zrobienie haftu na powierzchni całej koszulki trwa nie więcej niż dziesięć minut. Jaki materiał jest obsługiwany? Dosłownie każdy, dlatego nie musisz korzystać z ubrań firmy, możesz wysłać im własne. Maszyna dobrze haftuje zarówno na bawełnie, jak i na skórze. Na stronie internetowej masz podgląd, dlatego dowiesz się, jak ubranie będzie wyglądać. Możesz dodać szczegóły dotyczące na przykład grubości nici. Fajna opcja, ponieważ własny dobór nici może dużo zmienić.

Haft komputerowy to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują mocnych i trwałych koszulek. Wiele gadżetów firmowych powstało za pomocą tej maszyny. Wysoka jakość wyrobu to duża zaleta tej metody. Krakowska firma dopiero się rozwija więc ma naprawdę atrakcyjne ceny. Zwykle ubranie przychodzi o siedmiu dniach od jego zamówienia. Wystarczy tydzień poczekać, aby mieć coś naprawdę kreatywnego i oryginalnego. Alternatywą jest haft ręczny, ale kosztuje dużo więcej.

Więcej na: www.arpidruk.pl