Jeans w stylizacjach jest elementem i dodatkiem ponadczasowym, który sprawdza się niemal na każdej sylwetce i w każdym wieku. Uwielbiają go zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy chętnie noszą jeansowe spodnie, spodenki czy też koszule. Pytanie jak jednak nosić taką koszulę jeansową, aby wyglądać modnie i cała stylizacja była spójna? Czy na pewno ten rodzaj koszuli jest odpowiedni dla każdego?

Z czym łączyć koszulę jeansową męską?

modna koszula jeansowa męskaObecnie najbardziej modna koszula jeansowa męska to taka z licznymi przetarciami i rozjaśnionymi elementami, która idealnie pasuje w luźnych, codziennych stylizacjach. Połączona z bojówkami i sportowymi trampkami – wygląda bardzo męsko ale i chłopięco zarazem (wszystko zależy od tego w jakim wieku jesteśmy i jaki efekt chcemy osiągnąć). Wystarczy podwinąć rękawy w jeansowej koszuli czy też nosić rozpiętą na biały lub czarny podkoszulek by nadać stylizacji nieco zadziorności. W drugą stronę, by uzyskać bardziej elegancki efekt, wystarczy włożyć koszulę do środka prostych, ciemnych spodni, założyć skórzany pasek i zapiąć koszulę do szyi – do tego włożyć eleganckie buty lub te w stylu kowbojskim, by osiągnąć klasyczny i rownocześnie oryginalny styl. Jeansowa męska koszula jest dostępna w przeróżnych odcieniach – od tych bardzo jasnych, prawie białych aż po klasyczne granaty i czernie. Te ostatnie dobrze wyglądają nawet na jakieś oficjalne wyjścia czy też świetnie zastępują wierzchnie okrycia na wiosnę lub chłodniejsze letnie wieczory. Trzeba przyznać, że każdy facet wygląda bardzo dobrze w jeansowej koszulki – jest to po prostu unikat, który nigdy się nie znudzi. Trzeba jednak pamiętać, by kupić odpowiedni rozmiar idealnie dopasowany do sylwetki i właściwie łączyć elementy jeansu z pozostałą częścią garderoby. Niektórzy mężczyźni łączą jeansowe koszule z jeansowym dołem – oczywiście jest to akceptowane, ale warto pamiętać by przy takich stylizacjach zawsze dół był ciemniejszy niż góra. 

Jeśli szukamy odpowiedniego rodzaju koszuli i nie wiemy za bardzo co będzie nam pasować, to postawmy na klasykę i coś sprawdzonego od lat. Koszula jeansowa męska to właściwy wybór dla każdego i sprawdzi się praktycznie na każdą okazję – wystarczy tylko w odpowiedni sposób dopasować resztę stylizacji, by zmienić w ciągu jednego dnia swój cały wizerunek.