Pracowałam w sklepie od kilku miesięcy. Bardzo dobrze sobie radziłam. Moja szefowa była ze mnie zadowolona. Miałam z nią kilka rozmów i ostatnio zaproponowała mi objęcie nowego stanowiska. Bardzo się ucieszyłam z jej propozycji ale miałam obawy czy na pewno sobie poradzę. Do tej pory pracowałam na stanowisku obsługi klienta. Sprzedawałam i doradzałam nasze produkty, które są bardzo dobrej jakości. Klienci mnie lubili i chętnie radzili się mnie kiedy mieli jakiekolwiek wątpliwości.

Polecałam klientom dobrej jakości drzwi

salon drzwi katowiceJa byłam dobrze wykwalifikowana i znałam się na drzwiach, które mieliśmy w sprzedaży. Nasz salon drzwi Katowice znajdował się w dobrym punkcie w mieście i dzięki temu mieliśmy na co dzień sporo klientów. Klienci doceniali nasze towary i chętnie u nas robili zakupy. Szefowa zaproponowała mi żebym była odpowiedzialna za zamawianie drzwi do naszego salonu. Osoba, która do tej pory się tym zajmowała złożyła wypowiedzenie i po dwóch tygodniach nie będzie jej już u nas w firmie. Szefowa zdecydowała się na mnie bo widziała mój zapał i zaangażowanie w dotychczasowe obowiązki. Stwierdziłam, że spróbuję i zrobię wszystko żeby sobie poradzić na nowym stanowisku. Karolina, która do tej pory pracowała na tym stanowisku wszystko miała mi przekazać, wszystkie kontakty do dostawców i kontrahentów, z którymi do tej pory współpracowała. Wiedziałam, ze towary, które mieliśmy w sprzedaży były dobrej jakości więc na pewno chciałam kontynuować tą współpracę. W ciągu miesiąca już czułam się pewniej na nowym stanowisku. Miałam za sobą kilka rozmów z dostawcami i kontrahentami. Udało mi się także nawiązać nową współpracę. Drzwi drewniane, które zamówiłam do naszego salonu bardzo spodobały się także naszym klientom. 

Cena była niska w porównaniu do wysokiej jakości drzwi. właścicielka firmy nie słyszała o tym producencie do tej pory. Bardzo spodobało jej się to, ze go znalazłam. Drzwi, które miał w swojej ofercie robiły dobre wrażenie. Klientom się podobały i chętnie były zamawiane. Zdecydowałam się również na otworzenie możliwości zamawiania naszych drzwi przez internet. W dzisiejszych czasach wiele osób się na to decyduje. Klienci mogą obejrzeć drzwi u nas na żywo a kupić je trochę taniej w sklepie internetowym. Szefowa wyraziła na to zgodę.