Bardzo często zdarza się, że ludzie dopiero po pewnym czasie decydują się na zamontowanie prysznica. Jednak zazwyczaj nie jest to już w łazience, tylko jest to osobne pomieszczenie. Zdarza się, że pomieszczenie jest niewymiarowe, to znaczy ciężko dobrać pasującą kabinę prysznicową.

Wymiarowa kabina prysznicowa

kabiny prysznicowe na wymiar WarszawaKabina prysznicowa obecnie nie musi być kupowana w sklepach gotowa, według określonych wymiarów. Istnieje możliwość zamówienia kabiny prysznicowej pod konkretny rozmiar. Decydując się na kabiny prysznicowe na wymiar Warszawa jest dobrym miejscem, aby znaleźć takie oferty. Bardzo dużo osób posiada różnego kształtu łazienki, dlatego producenci kabin prysznicowych dają możliwość stworzenia kabin pod konkretny wymiar i kształt. Zazwyczaj specjalista przychodzi i sam mierzy szerokość, długość jak i wysokość kabiny, która miałaby być postawiona w konkretnym miejscu. Kabiny takie są wykonane z najwyższej jakości materiału, który przede wszystkim jest wodoszczelny. Materiał, z którego zmontowano kabinę pod wymiar oprócz wodoszczelności charakteryzuje się również tym, że nie ma możliwości aby tak szybko się stłukło, czy uległo uszkodzeniu. Zamawiając kabiny prysznicowe, które są specjalnie pod nas produkowane możemy wybrać sobie jak ona miałaby wyglądać, a także jakie drzwi powinna mieć, czy rozsuwane dwustronnie, czy jednostronnie. Oprócz tego można wybrać kolor płytek czy szkła montowanego do kabin prysznicowych.

W Warszawie można zamówić kabinę prysznicową według wymiarów jakie potrzebujemy. W cenie produkcji kabin zazwyczaj doliczają już koszty transportu, jak i montażu. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku kiedy potrzebujemy kabiny prysznicowe, które nie posiadają standardowych wymiarów. Koszt to około kilku tysięcy złoty.