Długo z narzeczonym nie mogliśmy się zdecydować, w którym mieście rodzinnym weźmiemy ślub. W sumie nie lubimy podejmować decyzji takiej, jaką oczekują od nas nasi najbliżsi, dlatego postanowiliśmy, że zarówno ślub jak i wesele odbędzie się w Zielonej Górze, czyli tam, gdzie urodził się mój przyszły mąż.

Postanowiliśmy najpierw znaleźć salę weselną z noclegiem

sale weselne z noclegiem Zielona GóraSprawa jest prosta. Moja rodzina nie jest tak duża, jeśli chodzi o liczbę tak, jak w przypadku mojego narzeczonego, dlatego w tej sytuacji mieliśmy świadomość, że za nocleg zapłacimy mniej niż kiedy jego rodzina musiałaby dojeżdżać. Od naszych znajomych dowiedzieliśmy się, że gdyby mieli brać ślub drugi raz to nie zastawialiby się i wybraliby opcję sale weselne z noclegiem Zielona Góra posiada kilka ciekawych miejsc, które zamierzaliśmy odwiedzić. Oczywiście nie byłaby sobą, gdybym nie przygotowała wcześniej zestawu pytań typu organizacyjnych, przygotowawczych. W sumie bardzo ułatwiło nam to, podjęcie decyzji, lecz kiedy weszliśmy do ostatniego miejsca na naszej liście, zakochaliśmy się od razu. Mieliśmy w sumie sporo szczęścia, ponieważ za kilka godzin miało odbywać się tam wesele, więc mogliśmy obserwować jak powstają dekoracje. Ostateczna wersja przypadła nam do gustu, dlatego rozmowa z menadżerem sali weselnej była niewątpliwie dodatkiem. Jasne, że gdyby nie spodobałyby się nam odpowiedzi to mocno byśmy się zastanawiali nad wyborem, ale nie stało się tak. Kolejną sprawą, którą musieliśmy poruszyć podczas rozmowy było to, że oboje z narzeczonym nie jemy glutenu, dlatego dla naszej dwójki musieliśmy zrobić osobną listę odnośnie jedzenia. Aczkolwiek okazało się, że nie stanowiło to większego problemu. Piszę wam o tym, ponieważ chcę, abyście wiedzieli, że takich informacji nie wolno zatajać na początku, ponieważ mogą się z czymś nie zgodzić i na ostatnią chwilę nie znajdziecie niczego, co by wam odpowiadało.

Bardzo zależało mi na tym, żebyśmy wybrali taką salę weselną, w której jest możliwość wynajęcia pokoi dla gości, ponieważ nie wyobrażałam sobie, żeby załatwiać miejsce do spania w zupełnie innym miejscu. Dodatkowo musielibyśmy zorganizować transport dla gości, bo przecież większość nie mogłaby prowadzić. A tak przynajmniej jedno mniej do załatwiania było.