Błędnie uważa się, że im prezent jest droższy, tym jest lepszy. To nieprawda, gdyż dla wielu osób największą wartością jest pamięć oraz szczęście płynące z otrzymania prezentu. Zadowolenie u drugiej osoby można wywołać w łatwy sposób, obdarowując ją oryginalnym prezentem balonowym. To idealne rozwiązanie, aby sprawić komuś niepowtarzalną niespodziankę nie tylko podczas urodzin, ale również na innych ważnych uroczystościach, jak wesele lub walentynki.

Czy prezent balonowy musi być drogi?

tanie balony z helem na urodzinyChcąc kupić niedrogi, a przy tym efektowny prezent, warto zapoznać się z propozycją sklepów, które w swojej ofercie mają prezenty balonowe. Taki zestaw składa się z balonów z helem oraz sporych rozmiarów pudła. Dodatkowo, do środka prezentu wkładana jest kartka okolicznościowa zaprojektowana przez osobę zamawiającą. Przygotowując takie pudełko samodzielnie, można również włożyć do niego drobny podarunek. Jaki jest koszt przygotowania takiego prezentu? Wszystko zależy przede wszystkim od wielkości pudła oraz ilości balonów, jakie się w nim umieści. Tanie balony z helem na urodziny, wesele lub inną uroczystość kosztują około 5 złotych za sztukę. Samo pięknie ozdobione pudło nie jest wydatkiem, jeżeli skorzysta się z oferty sklepu, gdyś są w stanie je wypożyczyć, a później odebrać. Jeśli jednak chce się zachować pudło, to cena prezentu wzrośnie o około 100-200 złotych. Można też skorzystać z kartonów, które są znacznie tańsze, jednak może w nich się pomieścić mniej balonów. Chcąc się zmieścić w granicy do 100 złotych za prezent, można zakupić między innymi karton razem z 9 balonami z helem, a koszt powinien być równy około 70 złotych. Wybierając ciekawsze kształty balonów, większe rozmiary pudła oraz chcąc umieścić w prezencie większą ilość ozdób, automatycznie będzie trzeba zapłacić więcej o nawet kilkaset złotych.

Prezent balonowy opłaca się kupić gotowy ze sklepów internetowych z kilku prostych powodów. Przede wszystkim, osoba tworząca prezent oszczędza sporą ilość czasu. Co więcej, aby prezent się udał, musi nadmuchać balony helem, do czego niezbędna jest butla, gdyż zamówienie balonów zbyt szybko może sprawić, że gaz z nich ucieknie. Korzystając z pomocy sklepów, nie trzeba się o to martwić, dlatego że sprzedawcy dostarczają balony we wskazany przez zamawiającego termin.