Na rynku zbytu jest wiele firm, które oferują lakiery różnego typu. Lakiery pozwalają zadbać o dłonie, a kobieta może poczuć się wyjątkowo. Można w sklepach na pólkach spotkać lakiery bezbarwne, transparentne, pękające, perłowe, hybrydowe i wiele innych. Jednak coraz większą popularnością cieszą się lakiery hybrydowe.

Lakiery do paznokci

hybrydowe lakiery do paznokciLakiery hybrydowe to nic innego jak połączenie lakieru zwykłego z żelem, który utwardza się poprzez naświetlenie paznokci pod specjalną lampą UV, bądź LED. Oprócz lampy do zrobienia paznokci potrzebny jest pilnik, blok polerski, odtłuszczacz, baza, a także wybrany lakier hybrydowy. Po przygotowaniu kształtu paznokcia, wycięciu skórek należy zmatowić paznokcie używając bloku polerskiego. Następnie odtłuścić i nałożyć bazę, którą należy utwardzić pod lampą. Dopiero później można przejść do nałożenia warstwy wybranego koloru lakieru. Po utwardzeniu powinno nałożyć top, który nada paznokciem piękny połysk. Hybrydowe lakiery do paznokci utrzymują się około trzech tygodni. Oczywiście jest to ich zaletą, ponieważ jest to niebywała oszczędność czasu. Wystarczy chwilę poświęcić na ich zrobienie, a później można się cieszyć ich efektem przez długi czas. Lakiery hybrydowe nie zmywa się za pomocą zwykłego zmywacza. Należy do tego użyć specjalnego środka, waciki, pilniczka i tak zwanego radełka. Najpierw należy spiłować pilnikiem nawierzchnie lakieru, po czym przyłożyć nasączony wacik płynem do paznokci. Dla lepszego trzymania się wacika można owinąć paznokcie dodatkowo na przykład złotkiem. Zalecany czas to minimum piętnaście minut. Po tym czasie można spróbować ściągać hybrydę wspomagając się radełkiem. Lakiery hybrydowe są jednymi z najczęściej wybieranymi lakierami do manicure wśród klientek. Manicure hybrydowe można wykonać u kosmetyczki, albo w domowym zaciszu. Bardzo duże jest zapotrzebowanie na lakiery hybrydowe, ale również na całe zestawy do hybryd. Coraz więcej osób uczy się owej techniki.

Lakiery hybrydowe mają wiele zalet, przez co są produktem najczęściej wybieranym. W każdym zakładzie kosmetycznym można zrobić sobie manicure tą techniką albo samemu w domu. Jest to prosta technika, która nie sprawia żadnej kobiecie problemu w wykonaniu. Wybór kolorów wśród lakierów hybrydowych jest ogromny na rynku zbytu.