Od dłuższego czasu miałam problemy ze zdrowiem. Robiły mi się częste przekrwienia na rękach, nogach, a już wkrótce na całym ciele. Nie miałam pojęcia co mi jest, ale co gorsze kardiolog również nie mógł mi pomóc. Z badań wynikało, że wszystko ze mną w porządku. Serce bije prawidłowo, krew ma odpowiednie wartości. Wtedy lekarz stwierdził, że powinnam udać się na konsultacje do angiologa. Nie miałam pojęcia co to za specjalizacja i czym się zajmuje taki lekarz.

Poszukiwania doświadczonego angiologa w Krakowie

angiolog w krakowieDowiedziałam się od niego, że angiolog to lekarz, który zajmuje się leczeniem naczyń krwionośnych. Jest to wąska specjalizacja, dlatego trudno jest znaleźć dobrego lekarza. Jednakże, jest jeden angiolog w krakowie, którego  może mi on z czystym sumieniem polecić. To doświadczony lekarz, który bardzo dobrze zna się na swojej specjalizacji i z pewnością będzie mógł mi pomóc. Lekarz wystawił mi do niego skierowanie. Jeszcze tego samego dnia udałam się do centrum zdrowia, w którym on przyjmował i zapisałam się na wizytę. Tak jak myślałam, musiałam na nią trochę poczekać, bo ze względu na dużą ilość chętnych i małą ilość lekarzy tej specjalizacji, były dosyć spore kolejki, szczególnie jeśli ktoś chciał się dostać na wizytę w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, a nie prywatnie. Jednakże, już wkrótce dowiedziałam się, że warto było poczekać. Ten angiolog okazał się bardzo dobrym specjalistą. Najważniejsze było dla mnie to, że w swoim gabinecie lekarskim posiadał wiele nowoczesnego sprzętu do badań, dzięki czemu od razu je przeprowadził i od ręki miałam wyniki. Szybko okazało się, że mój problem zdrowotny faktycznie dotyczy naczyń krwionośnych, a nie całego krwiobiegu w organizmie, dlatego angiolog o wiele szybciej postawił diagnozę niż kardiolog. Wdrożył on odpowiednie leczenie i już wkrótce moje problemy całkowicie ustąpiły.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza. Nie dość, że przeprowadził odpowiednie badania to od razu postawił diagnozę i wdrożył leczenie. Stosował nowoczesne metody leczenia, które bardzo szybko poskutkowały. Przede wszystkim był jednak cierpliwy i bardzo dokładny, dzięki czemu miałam wrażenie, że jestem odpowiednio zaopiekowana. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tak dobrego i doświadczonego angiologa.