Wakacje z plecakiem są dla mnie najlepszą formą wypoczynku. Uwielbiam aktywnie spędzać czas razem z moimi najbliższymi. Wszelkiego rodzaju wypady w góry czy nad jeziora są dla nas wspaniałą okazją do poznania nowych regionów oraz podziwiania cudownej przyrody.

Wynajęcie noclegu w Powidzu

noclegi PowidzParę tygodni temu rozpoczęłam planowanie kolejnej krajoznawczej wycieczki po naszym kraju. Przeglądając strony internetowe z różnymi ofertami, w końcu znalazłam idealne miejsce na wypoczynek niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Wspólnie z mężem stwierdziliśmy, że ta urocza miejscowość oraz niezwykła okolica będzie odpowiednie do weekendowego wypadu. Jeśli chodzi o noclegi Powidz z pewnością miał dużo do zaoferowania. Znalazłam bardzo ładne miejsce, w którym postanowiliśmy się zatrzymać. Jeśli chodzi o noclegi Powidz należy do ścisłej czołówki miejscowości w Wielkopolsce, które posiadają ciekawą ofertę wypoczynkową. Zarezerwowałam dla nas miejsca i z radością czekałam na wyjazd. Po przyjeździe na miejsce, byliśmy zachwyceni widokami tego uroczego miasta. Okoliczne lasy, jeziora oraz niezwykle charakterystyczny park krajobrazowy potęgowały pozytywne doznania. Także hotel, w którym się zatrzymaliśmy spełnił nasze oczekiwania. Pokoje były czyste i schludne. Znajdowały się w nich duże łóżka, nowoczesne telewizory, dostęp do Internetu, a także piękne dekoracje nawiązujące do bogatej kultury regionu. W łazience dominowały pastele, znajdowała się w niej duża wanna oraz zestaw ładnie pachnących środków do kąpieli. Czyste ręczniki, koce oraz całe wyposażenie zrobiły na nas duże wrażenie. Spędziliśmy bardzo fajny czas podziwiając faunę i florę tego miejsca, a noclegi były bardzo komfortowe.

Weekendowy wyjazd na łono natury okazał się świetnym pomysłem. Miejsce, w którym się zatrzymaliśmy spełniło nasze oczekiwania, a miła atmosfera była odczuwalna na każdym kroku. Z przyjemnością powrócę do tej miejscowości ponownie w najbliższym czasie.