Kilka lat temu niestety musiałam poszukać nowej pracy. Działo się w czasach, kiedy rynek pracy przeżywał bardzo duży kryzys, który był wywołany najwyższą w historii naszego kraju inflacją. Ucierpiały wszystkie sektory. Mój zakład pracy musiał przeprowadzić redukcje etatów.

Jakie ekstraktory czyszczące wykładziny wybrać?

ekstraktor do czyszczenia wykładzinTak padało i na mnie. Moje stanowisko stało się niepotrzebne i bardzo szybko dostałam wypowiedzenie umowy. Musiałam znaleźć nową pracę. Początkowo szukałam czegoś podobnego w zawodzie, który wykonywałam do tej pory. Jednak nie udało mi się znaleźć podobnej pracy przez kilka miesięcy. Postanowiłam więc, że muszę rozpocząć własny biznes, ponieważ nie mogę już tracić czas na bezowocne poszukiwania nowej pracy. Postanowiłam rozpocząć coś innowacyjnego, w tym celu pojechałam po inspirację do naszych zachodnich sąsiadów, do Niemiec. Udało mi się tam odwiedzić różne targi z nowościami na rynku. Zaintrygował mnie wtedy od razu ekstraktor do czyszczenia wykładzin. Była to nowość na rynku zachodnim, a u nas pewnie przyjęłaby się za kilka lat od swej świetności w krajach zachodnich. Postanowiłam spróbować sprowadzić kilka sztuk i zaprezentować je u nas, w Polsce. Liczyłam najbardziej na duże zainteresowanie branży hotelarskiej oraz dużych firm, które znajdują się w wieżowcach na terenie całego naszego kraju. Branża, która wyspecjalizowała się w świadczeniu usług sprzątaczy w tamtym czasie jeszcze raczkowała u nas, więc nawet nie myślałam o nie. Teraz natomiast to moi główni odbiory.

Moje maszyny sprzątające do dywanów przyjęły się bardzo dobrze. Zapewniały one czystą powierzchnię bez żadnego wysiłku, do tego sprzątanie przy ich użyciu było z wiadomych względów bardzo szybkie. Co ważne, praca odbywała się w bardzo wysokiej temp. co gwarantowało dezynfekcję.